Neler yeni

Satın alım

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak Satın Almak istiyorum fakat paypal hesabım yok Yardımcı olabilcek bir admin veya mod var mı

Tweak: GpsCheat
Suggestion price : 1$

cuteftp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
GpsCheat koordinat girerek çalışır. LocationFaker ise harita şeklinde çalışır. Ben LF kullanıyorum tavsiye ederim.

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
GpsCheat koordinat girerek çalışır. LocationFaker ise harita şeklinde çalışır. Ben LF kullanıyorum tavsiye ederim.
onun fiyatı ne kadar?
baktım 3 dolar 3 dolar benim için şuanlık biraz fazla

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
BigBoss üzerinden satın alımlar Sauirik tarafından durduruldu. Direkt cydia üzerinden alamıyorsun ücretliyse ama tweaki indirdikten sonra ücret istiyorsa PayPal konusu mevcut ordan bakarak satın alım yapabilirsiniz.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pokemon go için kullanıyorum görür mü :D
Görmez. Pokemon go geliştiricileri bu hileden illallah ettikleri için algıladıkları en ufak anormallikte hesabın bağlı olduğu cihazı banlıyor. Yeni hesap açsan ve hile olmasa bile oynatmıyor artık.

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Görmez. Pokemon go geliştiricileri bu hileden illallah ettikleri için algıladıkları en ufak anormallikte hesabın bağlı olduğu cihazı banlıyor. Yeni hesap açsan ve hile olmasa bile oynatmıyor artık.
eski telefonumda crack kullanıyorum gpscheat gayet iyi çalışıyor

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hmm sonuç olarak bigboss üzerinden satın alım kapatıldı hocam orjinal olarak kullanabileceğinizi sanmıyorum hiç olmazsa geliştirici güncellemesini yapıp packix gibi repolara koyana kadar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt