Neler yeni

Satılık mac mini veya macbook air&pro arıyorum

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Temiz kullanılmış garantisi sorun değil mac mini yada macbook air veya pro da olabilir uygun fiyatlı satan arkadaşlar benle iletişime geçebilir. Amd fx sisteme mac os kurulmuyor işlemcim fx 8320 ana kartım asus m5a99x evo r.2 kuramadım bir türlü olmuyor. Varsa uygun fiyatlı alabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Temiz kullanılmış garantisi sorun değil mac mini yada macbook air veya pro da olabilir uygun fiyatlı satan arkadaşlar benle iletişime geçebilir. Amd fx sisteme mac os kurulmuyor işlemcim fx 8320 ana kartım asus m5a99x evo r.2 kuramadım bir türlü olmuyor. Varsa uygun fiyatlı alabilirim.

Mac’e boşuna para vermeyin, intel işlemcili bir Asus laptop alın, Nvidia GT 850 ekran kartıyla i5-i7 işlemcili 8GB ramli laptoplar 2000 lira civarı, oyun bile oynarsınız, sıkıntısız hackintosh kurarsınız

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mac’e boşuna para vermeyin, intel işlemcili bir Asus laptop alın, Nvidia GT 850 ekran kartıyla i5-i7 işlemcili 8GB ramli laptoplar 2000 lira civarı, oyun bile oynarsınız, sıkıntısız hackintosh kurarsınız
Eminmisiniz hocam kurulum yaparken sıkıntı olmasın. Kullanan yada bildiğiniz uyumlu laptoplar varmı böyle ? örnek olarak verecek olursanız link atabilirmisiniz ?

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Eminmisiniz hocam kurulum yaparken sıkıntı olmasın. Kullanan yada bildiğiniz uyumlu laptoplar varmı böyle ? örnek olarak verecek olursanız link atabilirmisiniz ?
Mac mini ve macbook farkını bir araştırın siz bu ikisi arasındaki seçimiz ilginç

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hali hazırda windows sistemim var zaten sadece zevk için desek yeridir yani hem jb hemde mac deneyimini yaşamak istiyorum. Mac miniler bile baya fiyatlı iyisi.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Bu cihazın aynısına kurdum

Kendi cihazım olan Sony Vaio Fit 15E modeline kurdum.

Her ikisi de sorunsuz kurulum ve stabil çalışıyor.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Bu cihazın aynısına kurdum

Kendi cihazım olan Sony Vaio Fit 15E modeline kurdum.

Her ikisi de sorunsuz kurulum ve stabil çalışıyor.
Teşekkür ederim hocam yarın bakacağım uygun güzel birşey bulursam alacağım inşallah.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
HP’lerin bazı modelleri tam uyumlu. Kurduktan sonra sisteme de oto gerekli her şeyi yüklüyor. Senin yapacağın tek şey Macintosh kurup, masaüstüne ulaşmak. Araştır istersen.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hali hazırda windows sistemim var zaten sadece zevk için desek yeridir yani hem jb hemde mac deneyimini yaşamak istiyorum. Mac miniler bile baya fiyatlı iyisi.
Merhabalar bende de Lenova Z50 -70 i5 işlemcili Laptopum var ve macOS uyumlu, sizden bana bunu kurmanız için yardımcı olmanızı istesem nasıl olur? Uzaktan bağlantı ile yardım istesem gerekirse uygun bir ücretini de ödeyebilirim. Aksi taktir de ben mac Pc bakıyorum.. Saygılarımla

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Osxinfo sitesinde daha önce başarılı şekilde kurulmuş masaüstü notebook sistemler var. Bir çok kişi kendi efi klasörünü de yayınlamış. Ordan bakıp bütçenize uygun bir sistem toplayabilirsiniz yada notebook alabilirsiniz.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben kendi Laptopuma kurmak istiyorum, bunun için tekrar laptop almak değil de bunu kurmak için yardım istiyorum ama tabi ki ücret karşılığın da.. Biraz karmaşık bir işlem olduğundan cihazımı bozmak istemiyorum gerekirse Windowsu komple silip yalnızca mac OS ta kullanabilirim tabi ki verimli ve uygun olursa..
Saygılarımla

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben kendi Laptopuma kurmak istiyorum, bunun için tekrar laptop almak değil de bunu kurmak için yardım istiyorum ama tabi ki ücret karşılığın da.. Biraz karmaşık bir işlem olduğundan cihazımı bozmak istemiyorum gerekirse Windowsu komple silip yalnızca mac OS ta kullanabilirim tabi ki verimli ve uygun olursa..
Saygılarımla
Doğru ana kart ayarlarını yaptıktan sonra güzel bir imaj ile bu işi yapabilirsiniz. Bende şuan pc başında değilim çarşıdayım dostum. Gerekli rehberler Technopat da var oraya da bakabilirsiniz dostum.

Tips
Tips
Üst Alt