Neler yeni

Satıldı Satılık iPhone 6 Plus - 64 GB - Gold

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba. iPhone 6 plus 64gb (altın renk) satıyorum. Kutu ve garanti belgesi maalesef yok zaten olsa bile garantisi bitti. Ürünün köşelerinde ve hoparlör kısmında darbe var. İç ekranı orijinal fakat üst camı değil. Fakat düşünmeyin ki takılan cam kötü. Kötü değil parmağım ıslakken bile algılıyor, renginde bir farklılık yok orijinale en yakın olan cam hatta orijinal cam çok ama çok hafif sarımsı olur bu öyle değil İzmir'de iyi bir servise taktırdım. Cihaz gönderilirken son sürüme güncellenip sıfırlanarak gönderilecektir. Çalışmayan bir aksamı yok. Batarya orijinal ve sağlık %90'dır. İç ekran değişmediği için Touch ID sorunsuz çalışıyor. Yanında 1 adet Bouletta kahverengi deri kılıf (80₺ değerinde), 1 adet beyaz ve 1 adet turuncu orijinal Apple kılıfı (150+150=300 lira değerinde), ve 1 adet Baseus şarjlı kılıf (250 lira değerinde) ile gönderilecektir. Şarj aleti olarak maalesef Amerika prizi var, dönüştürücü almanız gerek ya da başka telefon adaptörüne kabloyu bağlayabilirsiniz. Şarj kablosu olarak orijinal maalesef yok, ttec marka sağlam kirlenmemiş bir kablo var. Satma nedenim artık android kullanıyorum. Lütfen ciddi almak isteyenler iletişime geçsin rica ediyorum, çünkü iade edilmesi hoş değil kime nereden güvenebilirim ki? Yine de kargoya verilirken kargocu tarafından tutanak tutturulur hem benim sizi kandırmamam adına hem de sizin beni kandırmamanız adına.
Fiyat olarak GeT güvencesi ile ilan açabilirim böyle olursa
1300,
Havale olursa
1200. Havale olursa pazarlığa açığım fakat absürt derecede indirim talep edilmemesi koşuluyla.
Umarım alan olur öğrenciyim. İyi forumlar.
(Kargo masrafı benden İzmir'den gönderilecektir. Yurtiçi, aras, mng fark etmez.)

Gesendet von meinem Redmi S2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt