Neler yeni

[SATILIK EN BÜYÜK İNDİRİM] Temiz JB'li İphone 6 16GB Kutu Faturalı

batukerim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazımın kasasında görünürde hiçbir sıkıntısı yoktur. Manisa'da Oturuyorum Şehir Dışına EFT/Havale İle Gönderim Sağlarım

2 Seneyi geçiyor
Türkiye Cihazı
Garantisi Yoktur
Faturası duruyor
Cihazın İçinde Değişeni Bilmiyorum 2.el aldım yakın zamanda ama sanmıyorum değişen parçası olduğunu
Kutu Şarj Aleti İçinde
Şarj Aleti Orjinal Kablo Ttec Kablo

Fiyat: 1400 1150 Ufak Bir Pazarlık Yaparız :)

İOS Sürümü: 11.3.1

SHSH Kayıtları: 11.3.1, 11.4, 11.4.1, 12, 12.0.1, 12.1

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam cihazın kaç gb olduğunu
Kaç senelik olduğunu
Cihaz Türkiye'den mi alındı
Garantisi var mı (iPhone 6 cihazların %99 unda garanti yoktur gerçi)
Faturası duruyor mu
Cihaz içinde değişim var mı yok mu
Varsa orjinal serviste mi yoksa telefoncuda mı değiştiği
Eğer serviste değiştiyse fişi var mı yok mu
Kutusu / şarj aleti / kulaklığı vs duruyor mu
Şarj aleti orjinal mi yoksa ikinci el mi
Tek adaptör orjinal kablo çakma falan mı
Cihazın jailbreakli olması cihazı ne yazık ki altın değerinde yapmıyor çünkü şuanda alınacak 0 bir iPhone 6 zaten eski sürümlü gelecektir...
Cihazın jailbreakli olduğunu söylediniz bir batarya tweaki kurup cihazın batarya ömrünün % kaç olduğunuda ekleyebilir misiniz ? iPhone 5s ten sonra cihaz bataryalarında değişim oldu iPhone 6 cihazının batarya ömrü 2 senede %50 lere inebiliyor...
Gibi gibi şuan aklıma gelen soruları da eklerseniz daha doğru olacaktır herkes gelip bi soru sorarsa hem cevaplarken sizin zamanınız gider hem forumda konu durduk yere devamlı hortlar.
İyi satışlar.

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam cihazın kaç gb olduğunu
Kaç senelik olduğunu
Cihaz Türkiye'den mi alındı
Garantisi var mı (iPhone 6 cihazların %99 unda garanti yoktur gerçi)
Faturası duruyor mu
Cihaz içinde değişim var mı yok mu
Varsa orjinal serviste mi yoksa telefoncuda mı değiştiği
Eğer serviste değiştiyse fişi var mı yok mu
Kutusu / şarj aleti / kulaklığı vs duruyor mu
Şarj aleti orjinal mi yoksa ikinci el mi
Tek adaptör orjinal kablo çakma falan mı
Cihazın jailbreakli olması cihazı ne yazık ki altın değerinde yapmıyor çünkü şuanda alınacak 0 bir iPhone 6 zaten eski sürümlü gelecektir...
Cihazın jailbreakli olduğunu söylediniz bir batarya tweaki kurup cihazın batarya ömrünün % kaç olduğunuda ekleyebilir misiniz ? iPhone 5s ten sonra cihaz bataryalarında değişim oldu iPhone 6 cihazının batarya ömrü 2 senede %50 lere inebiliyor...
Gibi gibi şuan aklıma gelen soruları da eklerseniz daha doğru olacaktır herkes gelip bi soru sorarsa hem cevaplarken sizin zamanınız gider hem forumda konu durduk yere devamlı hortlar.
İyi satışlar.
+1 katılıyorum kesinlikle

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam 2 seneden fazla kullanılmış bir cihazda hemde iPhone 6 model bir cihazda %95 pil ömrü imkansız gibi bişey.Sanırım batarya değişmiş.Ama zaten değişmesi iyi olmuş yoksa alan kişinin elinde patlardı.
İnşallah orjinaldir.
Cihazın dışı oldukça temiz duruyor kılıfsız kullanılmamış , bir sorunu yok gibi.
Shsh kayıtlarıda mevcut.
Cihaz iyi , bu devirde touch id'si çalışan bir ikinci el bulmak zor... :) Touch id çalışıyor olması demek ekran değiştiyse bile %80 ihtimalle kaliteli bir yerde değişmiş demektir.Alan arkadaşa hayırlısı olsun :)

Tips
Tips
Üst Alt