Neler yeni

Şarjım çok çabuk azalıyor ne yapmalıyım

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar jb sıfırdan kırduğumdan beri telefon hem çok ısınıyor hem de çok şarj yiyor ne yapabilirim bazen dakikada %5-6 şarj gidiyor yardımcı olurmusunuz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@eduppp
Bu durumda Tekrar sıfırlamak en doğru yoldur

• Like
Reactions: Piu

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
pil sağlığı bende görülmüyor 11.2.6 cihaz jbli görmek için tweak var mı?

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
benim eski 7 plus'ın batarya sağlık yüzdesi %85 idi. değiştirmen gerek eğer değiştirirsen, hız farkı yaşayabilirsin dostum.

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benim eski 7 plus'ın batarya sağlık yüzdesi %85 idi. değiştirmen gerek eğer değiştirirsen, hız farkı yaşayabilirsin dostum.
Ben iphone 7 kullanıyorum benimkinin de pil sağlığı %85. Pili değiştirirsek ciddi performans artışı görülür mü ? (Pili değiştirirsem deji takmayı düşünüyorum)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ben iphone 7 kullanıyorum benimkinin de pil sağlığı %85. Pili değiştirirsek ciddi performans artışı görülür mü ? (Pili değiştirirsem deji takmayı düşünüyorum)
Bir iki gün Jailbreak varsa devredışı bırak ve Test et...

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
valla bir coğu kişi %86 ı düşük sayıyor anlamıyorum zaten yaklaşık 6 ay 1senede o dereceye düşüyor bu mantıksız her sene pilmi değiştirilir bu pil sağlığı mevzusu ve yüzde olayı ile pilin bozulması aynı şeyler değil pili bozuk olan cihaz aniden şarj düşmesi yükselmesi şarja taktığında ani yükselmeler gösterir apple pil sağlığı hakkınaki açıklaması şu şekildedir:

Normal bir pil, normal koşullar altında çalışıp 500 tam şarj döngüsüne ulaştığında başlangıçtaki kapasitesinin yüzde 80'e kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
valla bir coğu kişi %86 ı düşük sayıyor anlamıyorum zaten yaklaşık 6 ay 1senede o dereceye düşüyor bu mantıksız her sene pilmi değiştirilir bu pil sağlığı mevzusu ve yüzde olayı ile pilin bozulması aynı şeyler değil pili bozuk olan cihaz aniden şarj düşmesi yükselmesi şarja taktığında ani yükselmeler gösterir apple pil sağlığı hakkınaki açıklaması şu şekildedir:

Normal bir pil, normal koşullar altında çalışıp 500 tam şarj döngüsüne ulaştığında başlangıçtaki kapasitesinin yüzde 80'e kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
evet katılıyorum, ama Apple'ın kullandığı batarlayar Li-On Piller Kullanıyor şahsen en iyi pil sınıfı Li-Polymer.

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yanlış,onlarda Li-ion bataryalar onlar.
Mesaj düzenlendi:

Li-Polymer bataryalar genellikle tehlikeli ve uzak durulmalı benim gözümde öyleler :D
Sitede batarya üzerinde Li-Po yazıyor ben onların yalancısıyım.

• Like
Reactions: Piu
Tips
Tips
Üst Alt