Neler yeni

Şarjım çabuk tükeniyor

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Batarya seviyem;%80
Fakat şarjım çok çabuk tükeniyor,JB’yi tüm tweaklerle birlikte sildim yeniden kurdum değişen birşey olmadı.JB aktif değilkende şarjım çabuk tükeniyor sizce nedeni ne olabilir,sürümle alakalı bir durum olabilirmi?

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
11.3.1

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benimde aynı şekilde.iphone 7. jb iptal ettim. ios 12 ye güncellemeyi düşünüyorum. zaten jb artık yavas yavas ömrünü tamamladı gibi.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Batarya seviyem;%80
Fakat şarjım çok çabuk tükeniyor,JB’yi tüm tweaklerle birlikte sildim yeniden kurdum değişen birşey olmadı.JB aktif değilkende şarjım çabuk tükeniyor sizce nedeni ne olabilir,sürümle alakalı bir durum olabilirmi?
Valla kardeşim bende aynı dertten muzdaribim.ama ben kendimce şöyle birşey yapıyorum.konum servislerini kapattım interneti de çok kullanmamaya çalışıyorum.son 1 haftadır bu şekilde yapıyorum ve neredeyse tek şarjla 2 günü buluyor telefon..Ama şu lanet interneti kullandığım anda su gibi şarj gidiyor.5 dakka kullanayım %2 ila %5 arası hemen yiyor..

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
%80 iyi bir derece sayılmaz zaten. Normal bence. Ben bataryayı değiştirmeden önce batarya ömrü %72 idi. 10ar 10ar düşerdi şarj. Oradan koyaslayabilirsiniz.

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bataryan artık ölmüş %80 iyi bir değer değil bende aynı durumdaydım değiştirdim sıfır sıkıntı

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cevaplar için teşekkürler fakat elimde %80 batarya kapasitesi olan (ios 12)phone 6 var o iyi dayanıyor benim 6s dayanmıyor su gibi gidiyor şarj

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cevaplar için teşekkürler fakat elimde %80 batarya kapasitesi olan (ios 12)phone 6 var o iyi dayanıyor benim 6s dayanmıyor su gibi gidiyor şarj
Kullanımdan fark edebilir oyüzden performans alamıyo olabilirsin

Rockness

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Batarya ömründen kaynaklanabilir
Arkada çalışan uygulamalardan olabilir
Konum yani konum erişimi oldukça sarj tüketiyor açıkken sorun oluyor ama navigasyon dışında tercih etmiyorum çok fark ediyor

Tips
Tips
Üst Alt