Neler yeni

Şarj süresi tweak

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamlar, androidlerin çoğunda mevcut olan, şarja taktığınızda kilit ekranının alt kısmında ne kadar sürede bataryanın dolacağı yazıyor. ios için ne kadar sürede bataryanın dolacağını öğrenebileceğimiz bir tweak var mıdır ?
edit:imla

Cihaz
8+
Sürüm
13.5

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Varsa direk yüklerim gözüm 👀 burda

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Eskiden BigBoss reposunda Remaining Charge Time isimli bir tweak istediğinizi yapıyordu. Hala var mı bilmiyorum, göz atın isterseniz.

1593441459346.png

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eskiden BigBoss reposunda Remaining Charge Time isimli bir tweak istediğinizi yapıyordu. Hala var mı bilmiyorum, göz atın isterseniz.

Ekli dosyayı görüntüle 17741
Öncelikle teşekkürler çabanız için, Reddit’ten de baktım uygulamaya ama ios10 için yapılmış şu an kullanıyorum doğru göstermiyor yani ios10 üstü için maalesef işe yaramıyor bazen de resimdeki gibi hata alıyorum düşük pil modunda zaman farketmiyor ilk çıkan sayı ne ise o aslında sürenin azalması lazım. Yazılım bilsem bu olaydan yürürdüm baya kullanıcı olur diye düşünüyorum BatteryLife uygulaması gibi akım görülebilen uygulamalar var mevcut şarj akımına göre ve batarya mah eskime oranınada bakılarak ios 13 için çıkarılabilir diye düşünüyorum eğer geliştirici birisi okuyorsa faydalı olabileceğini düşünüyorum bu tweak dışında bulamadım ios10 kullanmıyorsanız yüklemeyin bence arkadaşlar.

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt