Neler yeni

Şarj bitmeden cihaz kapanıyor

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar cihazım 6s 10.2 sürümünde jb li. Şarj % 20-30 lardayken uygulamada gezinirken cihaz kapanıyor, açıyorum tekrar herhangi bir uygulamayı başlatırken kapanıyor ve şarja takılmayana kadar bu böyle devam ediyor.Temiz kurulum yapıp jb siz deniyeyim dedim sorun yok.Tekrar jb ledim aynı sorun devam ediyor. Sizde de bu sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir olağan durum mudur çözemedim

D

DeliturK

Guest
Arkadaşlar cihazım 6s 10.2 sürümünde jb li. Şarj % 20-30 lardayken uygulamada gezinirken cihaz kapanıyor, açıyorum tekrar herhangi bir uygulamayı başlatırken kapanıyor ve şarja takılmayana kadar bu böyle devam ediyor.Temiz kurulum yapıp jb siz deniyeyim dedim sorun yok.Tekrar jb ledim aynı sorun devam ediyor. Sizde de bu sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir olağan durum mudur çözemedim

battery life ile pil durumu nedir kontrol ettinizmi bazı twekler pili çabuk bitirir..

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Belirli 6S’ler için pil değişimi vardı. Büyük ihtimalle pilinizde sıkıntı var.

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
battery life ile pil durumu nedir kontrol ettinizmi bazı twekler pili çabuk bitirir..
Deliturk teşekkürler ama tweaklerden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü yaşadığım problem şarj bitmeden telefonun kapanması
Mesaj düzenlendi:

Belirli 6S’ler için pil değişimi vardı. Büyük ihtimalle pilinizde sıkıntı var.
Pilde sıkıntı olsaydı cihaz jb sizken uzun süre kullandım ve bu sorunu yaşamadım.
Acaba diyorum sürüm 10.2 tweaklar sürekli güncelleniyor ve bu sürümde normal çalışmıyor mu artık tweakler

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende sabit değil. Bazen 20-30 ken gidiyor çok nadir ayda 1-2 kez. Bazen. %1 de cok uzun süre gidiyor bazen %10 u görüyor çat gidiyor. Ancak bende kapandıysa daha açılmıyor. Şarja taktığım anda kaçta kaldıysa o şarjla başlıyor. Ancak şarja takmadan açmak mümkün değil. 5s 10.2

Bataryamda %17 şarj kaybı gözüküyor battery life da.

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende sabit değil. Bazen 20-30 ken gidiyor çok nadir ayda 1-2 kez. Bazen. %1 de cok uzun süre gidiyor bazen %10 u görüyor çat gidiyor. Ancak bende kapandıysa daha açılmıyor. Şarja taktığım anda kaçta kaldıysa o şarjla başlıyor. Ancak şarja takmadan açmak mümkün değil. 5s 10.2

Bataryamda %17 şarj kaybı gözüküyor battery life da.
Evet aynısını ben de yaşıyorum bazen 15 lerde bazen de 10 larda kapanıyor fakat bunu her zaman yaşamıyorum merak ettiğim cihaz modeli değil de 10.2 sürümünde mi bu sıkıntı yaşanıyor sadece

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Batarya değişimi yapılması lazım..

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
konuyu tekrar hortlamak istemem tabi ama bende birkaç aydan beridir şarj %40lar seviyesine düşüyorken cihaz kapanıyor. Bunun sebebini araştırıyordum bu başlığı bulunca çözüm olarak @efsane6 nın dediği üzere sanrım tek çözüm yeni bir batarya almaktan geçiyor.

Tips
Tips
Üst Alt