Neler yeni

Sahibinden Sitesinde Ucuza Satılan Sıfır Telefonlar

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim merak ettiğim bir konu bu, umarım doğru yere açmışımdır. Sahibinden sitesinde Avrupadan ya da Amerikadan getirildiği, bazılarında bir yıl Türkiye garantisinin de olduğu ve sıfır ürün olduğu iddia edilen ilanlar var. Tek tük de değil bu ilanlardan sayısı azımsanmayacak kadar var. Avrupa Apple sitelerine baktığımda fiyatlar alakasız. Bu fiyatlar nasıl olabiliyor? Gerçekten ürünler sıfır mı? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirise çok sevinirim.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
6500 tl gibi bir rakama iphone xs max getirtiyorum nisan ayı başında fiyatlar gayet normal

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
applekutusu sitesinden gönül rahatlığıyla 5700 e ingiltereden iphone xs 64 gb aldım "ithal - spot" ürün. pasaport kaydını yaptırmanız gerekiyor. stokta mevcutsa istediğiniz iphone modellerini bu siteden alabilirsiniz.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
amerikadan ofisten arkadaşımın ablası geliyor o gelirken yanında getirecek
Yalnız siz satın alıyorsunuz. Fiyat uygun geliyor problem yok. Ancak sahibinden de o fiyatlara satılıyor. Satan kişi bir de kar ediyor. Beni kıllandıran kısım burası oluyor. Ne kadara alacaksın ki ne kadara satacaksın. Bir bit yeniği olması lazım.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yalnız siz satın alıyorsunuz. Fiyat uygun geliyor problem yok. Ancak sahibinden de o fiyatlara satılıyor. Satan kişi bir de kar ediyor. Beni kıllandıran kısım burası oluyor. Ne kadara alacaksın ki ne kadara satacaksın. Bir bit yeniği olması lazım.
Cihaz 1100 dolar gibi düşün Amerika’ya iş için gittiğinde yanında 3-5 tane getirirsen sana gelişi 5.900-6000 bandında oluyor.300-500 fark koyup 6.400-6.500tl bandında satıncada kar yapıyorlar.anormal bişey yok.Bende geçen send doları düşükken iPhone X ilk çıktıpında 4200tlye almıştım.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cevaplar için teşekkürler. Alternatif olarak düşünülebilir sanırım.

Tips
Tips
Üst Alt