Neler yeni

Çözüldü Cydia silinmiyor (Electra 11.4.1)

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cydiaya girdiğimde böyle bir uyarı geliyor;

Tweak Silmeye çalıştığımda ise böyle:

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hangi tweak kaldırıyorsun

Adblock for YouTube ama hangi tweaki silmeye çalışsam aynı uyarıyı alıyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Adblock for YouTube ama hangi tweaki silmeye çalışsam aynı uyarıyı alıyorum

Valla kardeşim bende alternatif tükendi.ya gözünü karartıp o şekilde sileceksin tweakleri yada PC den bazı programlarla jailbreak kaldırma var electra için yada onu deneyeceksin...

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Valla kardeşim bende alternatif tükendi.ya gözünü karartıp o şekilde sileceksin tweakleri yada PC den bazı programlarla jailbreak kaldırma var electra için yada onu deneyeceksin...

Elma görünüyor yavaştan

Mesaj düzenlendi:

hocam silmeyi denedim de o bile olmuyor. hiç bir tweaki silemiyorum. Sileo çalışıyordu ondan indirilir belki dedim o da indirmedi rollectrayı. Arafta kaldık...

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Elma görünüyor yavaştan

Mesaj düzenlendi:

hocam silmeyi denedim de o bile olmuyor. hiç bir tweaki silemiyorum. Sileo çalışıyordu ondan indirilir belki dedim o da indirmedi rollectrayı. Arafta kaldık...
Kardeş valla sen su PC üzerinden cydia kaldırma işine bir göz at bence....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeş valla sen su PC üzerinden cydia kaldırma işine bir göz at bence....

Tam olarak bulamadım Hocam Jailbreaktr de var mı konusu?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Var var...

Hocam ilginç bir şekilde cydia kısmen çalışır hale geldi, farklı bir dilde falan fakat yine de indiremiyorum rollectrayı. Bi fikrin var mı acaba?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam ilginç bir şekilde cydia kısmen çalışır hale geldi, farklı bir dilde falan fakat yine de indiremiyorum rollectrayı. Bi fikrin var mı acaba?

malesef kardeşim....ama sen bu pc üzerinden cydia kaldırmayı yapmadın mı.....?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
malesef kardeşim....ama sen bu pc üzerinden cydia kaldırmayı yapmadın mı.....?
Hocam 2 yolu var galiba. Bir tanesi IPWS ile ama benim kaydım yok imzalar kapalı 11.4.1e. Diğerkisi ipa olduğu için impactordan indirmek gerekiyor haliyle. Ben zaten impactor çalışmadığı için bu haldeyim baya kurtuluşu yok gibi yani hocam anlayamadım valla... Cydiadan indirme işlemi yapabiliyorum ama semirestore 11 inmiyor. İmpactorun düzeltilmesini falan bekiycem artık

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam 2 yolu var galiba. Bir tanesi IPWS ile ama benim kaydım yok imzalar kapalı 11.4.1e. Diğerkisi ipa olduğu için impactordan indirmek gerekiyor haliyle. Ben zaten impactor çalışmadığı için bu haldeyim baya kurtuluşu yok gibi yani hocam anlayamadım valla... Cydiadan indirme işlemi yapabiliyorum ama semirestore 11 inmiyor. İmpactorun düzeltilmesini falan bekiycem artık

en son ne zaman denedin impactoru..?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
vay arkadaş.....bu ignation.fun dan falan bir daha denesene rollectrayı...belki olur bu sefer....
Hocam inanır mısın bilmem ama 6 7 kere ayrı ayrı kaynaklardan indirdim sonuç aynı işte sadece bi tanesi çalışır gibi oldu ElecthorRemover o da. Onun sayesinde biraz düzeldi tweak falan indirebiliyorum

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam inanır mısın bilmem ama 6 7 kere ayrı ayrı kaynaklardan indirdim sonuç aynı işte sadece bi tanesi çalışır gibi oldu ElecthorRemover o da. Onun sayesinde biraz düzeldi tweak falan indirebiliyorum

Önceki tweaklerim de silinmiş ama problem var hala belli.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
peki şöyle yapsan....tweak kurabiliyorsan kaldırabılırsın de...su substıtute tweak kurulumu sende...bunu kaldırınca tüm tweakler kaldırılıyor....bir baksana

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
peki şöyle yapsan....tweak kurabiliyorsan kaldırabılırsın de...su substıtute tweak kurulumu sende...bunu kaldırınca tüm tweakler kaldırılıyor....bir baksana
Var hocam

Ama önce şeyi deniyeyim diyorum, cydiadan appcake i indirip ondan rollectra tarzı bi uygulama indireyim çalışır belki?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yani sen bilirsin tabi.hani benim aklımdaki suydu....bu tweaki kaldırıp sonra telefonu kapatıp açıp elektaryı silip sonra yine ıgnation.fun dan electrayı indirip tekrar jb yapmak.....istersen appcake dene olmazsa bunu yaparsın.....yada önce sunu yapsana ...ıcleaner dan ilk sayfadan cydia ile alakalı olan tikleri de acıp bir temizlik yapsana...sonra cydia acıp kaynak güncellemesi yapıp bir kontrol et bakalım ne olacak....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yani sen bilirsin tabi.hani benim aklımdaki suydu....bu tweaki kaldırıp sonra telefonu kapatıp açıp elektaryı silip sonra yine ıgnation.fun dan electrayı indirip tekrar jb yapmak.....istersen appcake dene olmazsa bunu yaparsın.....yada önce sunu yapsana ...ıcleaner dan ilk sayfadan cydia ile alakalı olan tikleri de acıp bir temizlik yapsana...sonra cydia acıp kaynak güncellemesi yapıp bir kontrol et bakalım ne olacak....
Biraz daha detaya iner misin? Tam olarak anlayamadım nereden yapacağımı

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yaptım hocam bi problem yok gibi ama anlamak için app admini indirdim çalışmıyor. Kararsız kaldım şimdi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yaptım hocam bi problem yok gibi ama anlamak için app admini indirdim çalışmıyor. Kararsız kaldım şimdi

neyi yaptın kardeşim ı cleaner temizligini mi yoksa...?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
neyi yaptın kardeşim ı cleaner temizligini mi yoksa...?
Evet hepsinin tikini açtım temizle yaptım bi değişiklik yok gibi. Ha bi de appcakei de denedim appcakein içinde rollectra tarzı bir uygulama yok yine kaldım ortada

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tamam. sen hala safemode damısın....?yani cydia sadece safemode da mı çalışıyor....?

Tips
Tips
Üst Alt