Neler yeni

Çözüldü Cydia silinmiyor (Electra 11.4.1)

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
tamam simdi kurulu tüm tweak ve sistem ayar dosyalarının fotolarını koy buraya bir bakalım....repolarda bir problem yok gibi...
Chariz i ben eklemedim gibi geldi ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kardeş bak altında DE DESCANHECİDO yazanların hepsi bende mevcut...bunlar ortak dosyalarmıdır degilmidir bilemiyorum.şimdi yapman gereken electra jb li bir arkadaş ile bunları karşılastırman eger ondada senin gibi bu dosyalar varsa durum sıkıntılı.ha eger bu dosyalar onda yoksa bunları temizleyip öyle konrol etmek lazım
Mesaj düzenlendi:

dili nasıl yaptın düzeltebildin mı ??

Son düzenleme:

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kardeş bak altında DE DESCANHECİDO yazanların hepsi bende mevcut...bunlar ortak dosyalarmıdır degilmidir bilemiyorum.şimdi yapman gereken electra jb li bir arkadaş ile bunları karşılastırman eger ondada senin gibi bu dosyalar varsa durum sıkıntılı.ha eger bu dosyalar onda yoksa bunları temizleyip öyle konrol etmek lazım
Mesaj düzenlendi:

Nerden bulabilirim ki

Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Elmayı yedim galiba ya. İllalah ettirdi namussuz

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nerden bulabilirim ki

Mesaj düzenlendi:

Elmayı yedim galiba ya. İllalah ettirdi namussuz
Ya sunlardan bir tanesini silmeyi deneyebilir misin.mesela su uncover sources olanı bir dene bakalım...

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ya sunlardan bir tanesini silmeyi deneyebilir misin.mesela su uncover sources olanı bir dene bakalım...

Hocam unc0ver jailbreak dosyasını sildim. beyaz ekran geldi güncelleme tamamlandı diyor sürdüre tıklayınca iphone'a hoş geldiniz yazıyor sonrasını hep aynı döngü... jbyi kaybettim sanırım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam unc0ver jailbreak dosyasını sildim. beyaz ekran geldi güncelleme tamamlandı diyor sürdüre tıklayınca iphone'a hoş geldiniz yazıyor sonrasını hep aynı döngü... jbyi kaybettim sanırım
Yapma ya nasıl yani telefon sıfırlandı mı?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yapma ya nasıl yani telefon sıfırlandı mı?

bilemiyorum home tuşuna bastığımda Merhaba yazıyor. bir kez daha home tuşuna bastığımda kilidin şifresini isityor tam ana menüye gelirken en başa geri dönüyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bilemiyorum home tuşuna bastığımda Merhaba yazıyor. bir kez daha home tuşuna bastığımda kilidin şifresini isityor tam ana menüye gelirken en başa geri dönüyorum
Bir hard reset denesene...

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bir baksana 12.1.1 betanın imzaları tekrar açıldı falan diyorlardı bir baksana ona

Yok 12.1.4 var sadece. Dün içime doğdu ama shsh kaydı alayım bari diyecekken iOS 12den bi sürümün imzasını daha kapattılar. Şimdi yıllarca jb bekle müthiş şans

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok 12.1.4 var sadece. Dün içime doğdu ama shsh kaydı alayım bari diyecekken iOS 12den bi sürümün imzasını daha kapattılar. Şimdi yıllarca jb bekle müthiş şans
Yani üzüldüm kardeşim jb sizligin nasıl birşey olduğunu iyi biliyorum.karar senin tabi ama ben yakın zamanda 12 nin kalan versiyonlarına da jb çıkar diye düşünüyorum....

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yani üzüldüm kardeşim jb sizligin nasıl birşey olduğunu iyi biliyorum.karar senin tabi ama ben yakın zamanda 12 nin kalan versiyonlarına da jb çıkar diye düşünüyorum....

Umarım dediğin gibi olur hocam. Olmadı kardeşimin telefonuna geçerim ondan yüklerim. Şu impactorun bozulması nelere sebep oldu bildiğin kelebek etkisi...

Tips
Tips
Üst Alt