Neler yeni

RootFS Chimera Sorunu

xiDarkSide

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AltStore İle Chimera Kurdum Telefonum iPhone 6 12.5.5 Sürümü JailBreak Yaptım Ancak Repolar Çalışmıyordu RootFS İle Kaldırmak İçin Chimeraya Girdim Restoreyi Seçtim Ama İmkansız 20 Kere Denedim Telefon Kapanip Aciliyor Yada Yeniden Baslatma Gerekli Diyor Veya Exploit Failed Diyor Unc0ver İle RootFS Yapmak İstedim Son Surumu İndirdim Ancak Unsupported Diyor Nasıl Restore Ederim Sıfırlamadan Tüm Çareleri Denedim Chimeranın RootFS Kısmı Bozuk
Mesaj düzenlendi:

Forumda yeniyim konu yanlis yere acildi tasir misiniz?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Exploit başarısız oluyor 12.5.5 sürümünde çok düşük başarı oranı olduğu için. Telefonu uçak moduna alın, yarım saat bekleyin soğusun, chimerayı açın 30 sn bekleyin ardından restore rootfs yapın. Repolar çalışmıyor derken sorun tam olarak ne anlatırsanız yardımcı olabilirim ben de Chimera kullanıyorum.

xiDarkSide

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Exploit başarısız oluyor 12.5.5 sürümünde çok düşük başarı oranı olduğu için. Telefonu uçak moduna alın, yarım saat bekleyin soğusun, chimerayı açın 30 sn bekleyin ardından restore rootfs yapın. Repolar çalışmıyor derken sorun tam olarak ne anlatırsanız yardımcı olabilirim ben de Chimera kullanıyorum.
JailBreak Yapıyorum Ama Cydia Guncellerken Bu Hatayı Veriyor
Tum cozumleri fixleri deb dosyalarini kurdum ancak cozume kavusamadim repolarin calismamasi bundan kaynakli mi bilmiyorum repoyu ekleyince yaninda 0 yaziyor yeniliyorum yine 0 yaziyor repo adi falan gorunuyor tiklayinca tweaklarda gorunuyor ama yuklenmiyor

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Chimera'da Cydia yok Sileo var. Cydia kullanmanızı tavsiye etmem eski telefonlarda özellikle de Chimera'da düzgün çalışmadığı için repolar çok çok çok uzun yükleniyor yüklenmese de hata veriyor. Yani cydia değil Sileo'yu kullanın.

Tips
Tips
Üst Alt