Neler yeni

Çözüldü rocketbootstrap 1.0.6

mezahir772

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaslar. lutfet cevaplayin. rocketbootstrap 1.0.5-ten 1.0.6-ya guncellesem telefonum bootloop olmaz ki? iphone 6 ios 10.3.2 gOblin rc2.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Orijinal reposundan olduğu sürece sorun olmaz.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
yine güncelleme gelmiş arkadaşlar çok önemli olduğunu biliyorum sadece ama ne işe yarıyor bu rocketbootsrap

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yine güncelleme gelmiş arkadaşlar çok önemli olduğunu biliyorum sadece ama ne işe yarıyor bu rocketbootsrap
Tweaklerin çalışması için ihtiyaç duyduğu bir araç diyelim. Ama AppStore’dan indirme sorunu olmuş galiba. Bazıları belirtmiş bende denedim indirme yapmıyor. Mobil veri ile indiriyor ama.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Appstore uygulamalarının bazıları çalışmıyor güncelleme yaptıktan sonra eski sürüme düşürmek istiyorum sadece en son sürüm olarak güncellediğim sürüm var 1.0.6 nerden indirebilirim

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Appstore uygulamalarının bazıları çalışmıyor güncelkeme yaptıktan sonra eski sürüme düşürmek istiyorum sadece en son sürüm olarak güncellediğim sütğm var 1.0.6 nerden indirebilirim

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şuan chimera da güncel 1.0.6 sürümünde kardeş halen aynı sorun jailbreaki kaldırdım tekrar yaptım aynı :(

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şuan chimera da güncel 1.0.6 sürümünde kardeş halen aynı sorun jailbreaki kaldırdım tekrar yaptım aynı :(
Bigboss repodan rocketbootstap 1.0.5 düşür veya Chimera repodan rocketbootstap 1.0.7 beta 5 yüklermisin.
Eğer sorun halen devam ediyorsa unsub tweakını kullan.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sorunu çözdüm kardeşim saolasın Shadow twekini kurmuştum o bozuyormuş kapatınca düzeldi uygulamalar şimdi çalışıyor sorunsuz

mezahir772

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ben indirdim 1.0.6 versiyonu. normal appstore da calisiyor. bende US apple id. indiriyorum kolayca. ama Azeri id ile indiremedim

Tips
Tips
Üst Alt