Neler yeni

Returners Hileli sürüm [OYUN]

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

OYUN HAKKINDA

Tarihin en büyük kahramanları, en sonunda birleşmiş! Returners!

▶ En sevdiğiniz Heroes
Hero'larını geçmişe, efsaneye ve efsaneye karşı toplayın ve güçlendirin !
Dünyanın dört bir yanından Kahramanlar toplayın! Theseus, Kleopatra ve Robin Hood gibi efsaneler Aladdin, Herkül ve dahası ile savaşır!

Uygulama Adı: Returners By NEXON Company
Bundle ID: com.nexon.returners.global
iTunes Store Link:

Mod Gereksinimleri:
- Jailbreakli veya Jailbreak Olmayan iPhone / iPad / iPod Touch
-
- Windows / Mac / Linux çalıştıran bir bilgisayar.

Hack Özellikleri:

-Tek vuruş ile öldürme.

Yükleme Talimatları:
ADIM 1:
Gerekiyorsa, iDevice'inize kurduysanız uygulamayı kaldırın. Bazı saldırıya uğrayan IPA'lar, yinelenen uygulama olarak yüklenir. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
ADIM 2: Yukarıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza önceden kesilmiş .IPA dosyasını indirin.
ADIM 3: indirinve arşivi açın.
ADIM 4: Bilgisayarınızda Cydia Impactor'u açın / çalıştırın ve ardından iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
5. ADIM: iDevice'iniz görüntülendiğinde, indirdiğiniz modifiye .IPA dosyasını sürükleyip Cydia Impactor uygulamasına bırakın.
ADIM 6:Artık iTunes / Apple ID e-posta girişinizi ve ardından şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.
ADIM 7: Saldırıya uğramış IPA'yı yüklemeyi / yüklemeyi bitirmek için Cydia Impactor'u bekleyin.
ADIM 8: Kurulum tamamlandıktan ve uygulamayı Ana Ekranınızda gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Bir kez, 6. adımdan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine Güven'e dokunun .
ADIM 9: Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni yüklenen uygulamayı açın ve her şey iyi çalışmalı. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

DİPNOT: İPA DOSYASINI KURDUKTAN SONRA OYUNU BAŞLATTIKTAN SONRA THANK YOU BUTONUNA BASINCA SİZİ BİR KAÇ SANİYE SONRA İOSGODS.COM SİTESİ ÜZERİNE ÜYE OLUN VE GİRİŞ YAPIN İYİ OYNAMALAR.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bi' an iOSGods'da sandım kendimi. Paylaşım/Çeviri için teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt