Neler yeni

Çözüldü restore ekranında kaldım

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar geceden beri succession ile uğraştım ama bir türlü başaramadım vazgeçtim sonra snapback uygulamasından yedeğimi yüklüyordum telefona baktım siyah ekranda kalmış ana ekran gelmeyince hard reset yaptım telefon restore ekranına geldi 3utool ile çıkış yap dedim sonra tekrardan restore ekranına geldi

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Shsh kayıtlarınız varmıydı

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş şimdi bloblarına baktığımda unc0verın otomatik nonce olarak 0x11111 ayarlandığını biliyorum. Yalnız yinede sende specific noncelar var. Team wieverdan bağlanalım bir nonce durumumu sorgulayalım. Ona göre kurtarma olur mu olmazmı bakarız

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeş şimdi bloblarına baktığımda unc0verın otomatik nonce olarak 0x11111 ayarlandığını biliyorum. Yalnız yinede sende specific noncelar var. Team wieverdan bağlanalım bir nonce durumumu sorgulayalım. Ona göre kurtarma olur mu olmazmı bakarız
id:1 214 149 541
şifre:71t3pm
teşekkür ederim olursa çok iyi olur

Son düzenleme:

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11888
önceki ayarladığım buydu acaba bir yararı olur mu?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Olmaz kardeş senin bloblarındaki apnoncela fr den aldığımız eşleşmiyor e telefonda açılmadığına nonce ayarlayamadığına göre gitti cihaz
Bu tam olarak ne demek ben anlamadım, şimdi ben 11.3.1 deyim ne olur ne olmaz diye nonce değerlerim 12.1.2 ye ayarlı telefon 6s. Ayarladığım nonce daha sonradan değişiyor mu fr ile eşleşmiyor derken ne oluyor

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu tam olarak ne demek ben anlamadım, şimdi ben 11.3.1 deyim ne olur ne olmaz diye nonce değerlerim 12.1.2 ye ayarlı telefon 6s. Ayarladığım nonce daha sonradan değişiyor mu fr ile eşleşmiyor derken ne oluyor
Nonce ayarla gerisi sorun değil.

Tips
Tips
Üst Alt