Neler yeni

Resping zamanın uzun sürmesi hk.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar cihazım 6s 11.3.1 cihaz kendi kendine kapanıp açıldı ve tekrar jailbreak yapmak istedim ama resping süresi normalde 4-5 sn olması gerekirken 1 dkya yakın sürdü bu neden kaynaklanıyor bilgisi olan varmı
Mesaj düzenlendi:

Aldıgım crashreporter hatalarıda burda
Mesaj düzenlendi:

en son tweakte dün yükledim

Ekli dosyalar

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Geçen gece de bana oldu ama benim respring 1 dakikadan çok fazla sürdü. Dün de cihaz dondu Reset atmak zorunda kaldım Electra ile tekrar jb aktif etmek istedim fakat RESPRİNG ekranında yaklaşık 5 dk kaldı.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaslar cihazım 6s 11.3.1 cihaz kendi kendine kapanıp açıldı ve tekrar jailbreak yapmak istedim ama resping süresi normalde 4-5 sn olması gerekirken 1 dkya yakın sürdü bu neden kaynaklanıyor bilgisi olan varmı
Mesaj düzenlendi:

Aldıgım crashreporter hatalarıda burda
Mesaj düzenlendi:

en son tweakte dün yükledim
benim de geçen öyle oldu ağustosta 1dk felan oluyordu. 1 hafta sonra elmada kaldı futurerestore ile kurtardım nonce ayarlamıştım.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
benim de geçen öyle oldu ağustosta 1dk felan oluyordu. 1 hafta sonra elmada kaldı futurerestore ile kurtardım nonce ayarlamıştım.
valla ben nonce falan ayarlamadım denedim 1 dk sürüyo neden böyle yapıyorki

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla ben nonce falan ayarlamadım denedim 1 dk sürüyo neden böyle yapıyorki
nonce ayarla ios 11.4.1 kapanmamışken futurerestore yap ios 12 sep uyumlu değil çünkü 6s ve sonrasına.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Kaydım falan yok hocam heralde jb ile bu kadarmış sürekli videosub. Hatası var ve süreyi uzatan o
Mesaj düzenlendi:

Gittigi yere kadar artık devam edıcez

MustafaYilmaz

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Flamengo reis şimdi ben senin yerinde olsam ioscleaner la cihazı temizler ayarlardan sıfırlardım garantiye almak için gereginden fazla tweek yada uyumsuz olan tweeklerin vardır bunu bi düşün

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Tweak ve repolar bunlar

Ekli dosyalar

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yokmu yardımcı olabılecek tecrübeli arkadas
Benim respringde takılı kalıyordu hiçbir şekilde jb yemiyordu. Tahminim voicechanger x gibi uygulamaların crackli olmasından kaynaklanıyor.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bugune kadar yoktu sileo reposunu ındırdıklerımden sonra olmaya basladı öncedende cracklıydi

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konuyu baştan sona okudum bendede aynı sorun var bi kaç arkadaş normal dedi tabi sende benim gibi tweak doldurmuşsun benim cihaz bi an donuyo hard reset atmak zoru da kalıyordumkii şöyle bişey fark ettim hard reset için home ve açma kapama tuşuna basıkı tutuyoruz ya tam böyle ekran gidecekken tuşlardan birinden parmağınızı çekin hard açmadan kendine geliyor çok kez denedim

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Geçerli ancak 11.3.1'e geçmeniz gerekiyor. Tekrar 11.1.2'ye sıfırlayamazsınız.
cevap alamayınca ios cleaner 11 le temizleyip sıfırladım baya güzel oldu.Diğer kısmı 10 gb a yakın yer kaplıyordu 4.5 gb a düştü hızlandı

Tips
Tips
Üst Alt