Neler yeni

ReProvision Hatası

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yav arkadaşlar bu (ReProvision) otomatik kendi kendine imzalama yapmıyormu? Ben iOs 12 çıktığından beri birkez bile yaptığını görmedim hangi ayarı yaptıysam yemedi ..!! Bu programla otomatik imzalama yapan arkadaşlar varmı aramızda..!! Varsa uygulama ayarlarını ve nerden kurduğunu paylaşabilirmi... Teşekkürler...

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ben ios 11.3.1 kullanıyorum son 2 gün kala bildirim geliyor ekran kilidini açın signed applications diyor ekranın kilidini açınca otomatik olarak arkaplanda imzalıyor

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben ios 11.3.1 kullanıyorum son 2 gün kala bildirim geliyor ekran kilidini açın signed applications diyor ekranın kilidini açınca otomatik olarak arkaplanda imzalıyor
Provision ayarlarının ekran resmini atabilirmisiniz..! Teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
repo verirmisin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ext3nder ve ReProvision şu anda güncelleme almadıkları için çalışmaz..

Ne zaman Cydia impactor güncelleme alırsa bu iki araçta çalışabilir..

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herşey mükemmelken önce cydia bozuldu sonra ReProvision iOs ninjadan mecbur kurdum unc0ver i
Şimdi ise iki türlü çözüm buldum ( jb’ye ) unc0ver den load tweak pasif devamlı renistall cydia aktif bu sayede unc0ver ile cydia kurup güncelleme veya yeni tweak kuruyorum respiring yapınca tüm tweakler aktif oluyor cihazda yani sizin anlayacağınız tüm tweakler aktifken cydia ya giriş yapamıyorum

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İyi akşamlar, ReProvision checkra1n için otomatik imzalama yapıyor mu?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İyi akşamlar, ReProvision checkra1n için otomatik imzalama yapıyor mu?

Checkra1n jailbreak aracı için PC şart... checkra1n JB aktif olduğu sürece açılır ve imzalamak için bir uygulama değildir...

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ReProvision içine girdiğimde checkra1n aracını eklemem için bir seçenek bulamamıştım o yüzden merak ettim. Checkra1n arada kendini bloke ediyor tıkladığımda açılır gibi yapıp kapanıyor imza ile alakalı olduğunu düşünüp ReProvision’a eklemek istemiştim. Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt