Neler yeni

ReProvision (Çalışan)

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, bildiğimiz gibi ReProvision'a destek gelmiyordu. 28 Şubat'ta Apple'ın sunucularında bir değişiklikten ötürü tüm imzalama servisleri bozuldu. AltStore gibi uygulamalar güncellemeler sonrası sorunu düzeltirken ReProvision geliştiricisi güncelleme yapmayacağını, AltStore kullanmayı tavsiye etti. Ama başka birisi bunun için bir tweak yaptı, ReProvisionFix tweakiyle bu sorunu ortadan kaldırıp ReProvision'ın tekrardan çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Not: iOS 14'te çalışmıyor.

ReProvision Reposu:

ReProvisionFix Reposu:

Son düzenleme:

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Altstore ile işimiz bitti galiba silebilir miyiz cihazdan?

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben hala "Failure - Invalid neg prot hmac" hatası alıyorum :(
Not: ios14 için desteği olmadığını açıkca belirtmiş geliştirici. Bilginize.

Son düzenleme:

3mmm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben hala "Failure - Invalid neg prot hmac" hatası alıyorum :(
Not: ios14 için desteği olmadığını açıkca belirtmiş geliştirici. Bilginize.
Ben de onu farkettim ama arkadaş paylaştığı için yine de deneyeyim dedim. Kendisi denememiş muhtemelen, ios 14 ve üstü çalışmıyor zaman kaybetmesin kimse.

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yakında Altstore güncellenecek zaten AltDeamon çalışmaya başlayınca arayışa gerek kalmayacak zaten. Şuanda beta'da çalışıyor, beta kullanmak için 3 dolar vermek gerekiyor. Beklemek istemeyenler öyle yapabilirler ama zaten yakında nihai sürüm çıkar :)

3mmm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yakında Altstore güncellenecek zaten AltDeamon çalışmaya başlayınca arayışa gerek kalmayacak zaten. Şuanda beta'da çalışıyor, beta kullanmak için 3 dolar vermek gerekiyor. Beklemek istemeyenler öyle yapabilirler ama zaten yakında nihai sürüm çıkar :)
Altdaemon'u az önce denedim çalışıyor bilgin olsun. Beta değil bu arada hesabım.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Altstore ile işimiz bitti galiba silebilir miyiz cihazdan?
iOS 14 kullanmıyorsanız silip bunu kullanabilirsiniz.

Ben de onu farkettim ama arkadaş paylaştığı için yine de deneyeyim dedim. Kendisi denememiş muhtemelen, ios 14 ve üstü çalışmıyor zaman kaybetmesin kimse.
Merhaba, iOS 12 cihazımda denedim çalışıyor, iOS 14 uyarısını eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.

Altdeamon ne işe yarıyor?
PC'siz jailbreak ile cihazdan normal ReProvision gibi AltStore'dan imzalamaya yarıyor.

3mmm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 14 kullanmıyorsanız silip bunu kullanabilirsiniz.

Merhaba, iOS 12 cihazımda denedim çalışıyor, iOS 14 uyarısını eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.

PC'siz jailbreak ile cihazdan normal ReProvision gibi AltStore'dan imzalamaya yarıyor.
Estağfurullah hocam

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Takriben 1 ay kadar oldu tam emin değilim 🤔 kullanıyorum sorun yaşamadım 6s 13.3 uncover imzalatıyorum ReProvision ayarlarından 6 days seçtim her gün imzalıyor ertesi gün hesapta yada başka bir yerde bi sorun oluşup imzalamazsa 6 gün gider imza o zamanda başka yöntem bulurum 😃

Breach

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Çok teşekkürler, İos 12.1.3 için çalıştı

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. 13 ve 12 için sorunsuz çalışmakta. Teşekkürler paylaşım için.

beytug16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Altstore ye günceleme geldi..artık pc ye gerek kalmadan uygulama içinden unc0ver imzalanabiliyor..

beytug16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
nasıl?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam pcden telefona kurduğun altstore uygulaması ile aynı wifi ağında olmalısın..Bu şekilde telefondaki altstore uygulması içinden 7 gün imzalama yapabiliyorsun...Diyelim ki dışarda farklı bir ağa bağlandın olmuyor...

Tips
Tips
Üst Alt