Neler yeni

ReiBoot - Recovery Modunda Kalan Cihazınızı Kurtarın

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Bu uygulama/araç sayesinde,
  • Recovery modunda kalan cihazlarınızı oradan kurtarabilir ya da cihazınızı Recovery' moda sokabilirsiniz.
  • Şu ekranda kalan cihazlarınızın sorununu çözebilirsiniz :
    • Apple Logosunda kalan cihaz
    • Siyah ekranda kalan cihaz
    • Boot ekranında kalan cihaz
    • Ön ekranda kalan cihaz (Splash)
    • Mavi Ekran'da kalan cihaz
    • Yanıt vermeyen cihaz
    • "iTunes'a Bağla" ekranında kalan cihaz
    • Devre dışı kalmış ekran
    • Donan ekran
    • "Yükseltmek için Kaydırın" (Slide to Upgrade) ekranında kalan cihaz
    • Ve diğer "ekranda kalan" sorunlar
  • Şu modda kaldıysanız kurtarabilirsiniz :
    • Kulaklık modunda kalan cihaz
    • Yakınlaştırma ekranında kalan cihaz
    • Sessiz modda kalan cihaz
    • Orta Tuş modunda kalan cihaz
    • "Giden Mesaj" modunda kalan cihaz
    • "Aranıyor..." modunda kalan cihaz
    • Rastgele yeniden başlatmalar yaşayan cihaz
    • "Aktivasyon için Bekleniyor..." ekranında kalan cihaz
    • Başarısız olan yeniden başlatmalar
    • Sonsuz reboot
    • Jailbreak ederken kalan cihaz
    • iTunes aracılığıyla geri yükleme yaparken kalan cihaz
    • Ve diğer kalma sorunları
  • iTunes ile ilgili şu sorunlar için kullanabilirsiniz :
    • iOS cihazı senkronize ederken hata alıyorsanız
    • iOS cihazı yedeklerken hata alıyorsanız
    • iOS cihazı yükseltirken hata alıyorsanız
    • iOS cihazı geri yüklerken hata alıyorsanız
    • "iTunes Store'a bağlanılamıyor" hatası alıyorsanız
    • iOS cihazı iTunes'a bağlayamıyorsanız
    • iOS cihazı geri yükleyemiyorsanız
    • Ve diğer iTunes hataları

Ekran Görüntüleri
Screen Shot 2018-03-06 at 16.55.49.png

Screen Shot 2018-03-06 at 16.55.25.png

Screen Shot 2018-03-06 at 16.55.58.png

Screen Shot 2018-03-06 at 16.56.11.png

Screen Shot 2018-03-06 at 16.56.18.png

Screen Shot 2018-03-06 at 16.56.28.png

İndirmeler
  • Resmi Site →
  • macOS : ReiBoot Pro v7.1.1.dmg →
  • Windows : ReiBoot Pro v6.9.2.0.exe →

Son düzenleme:

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Bir gün bu programa ihtiyaç duyacak bir durum olmaz inşallah :aplastao::aplastao:

baykaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
inşallah ihtiyaç duymayız indirdim fakat virüs var diye sildi

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Harikaymış hocam teşekkürler

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Program işe yarıyor mu deneyen var mı ?

katanta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ise yaramiyor, cihazi gormuyor bile.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
ise yaramiyor, cihazi gormuyor bile.
Cihaz kurtarılabilecek modlardan birinde değil ise görmemesi normaldir. Kendim defalarca kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım, 2. ekran görüntüsüne de bakabilirsiniz. Siz ne konuda sorun yaşıyorsunuz?

katanta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihaz kurtarılabilecek modlardan birinde değil ise görmemesi normaldir. Kendim defalarca kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım, 2. ekran görüntüsüne de bakabilirsiniz. Siz ne konuda sorun yaşıyorsunuz?
usb telefona baglayin isareti cikiyor programda, kisacasi gormuyor cihazi.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
usb telefona baglayin isareti cikiyor programda, kisacasi gormuyor cihazi.
Dediğim gibi bu programın çalışmadığını değil cihazın o modlardan birinde olmadığını gösterir. Cihazınız ne halde hangi ekranda?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu program hayat kurtaran bir programdır lazım olmaz demeyin indirin kenarda dursun.

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Defalarca tarafımdan denenmiştir. Proğram sorunsuz bi şekilde çalışıyor.iphone kulllanan herkesin bi köşede bulundurması muhakkak gerekli. Teşekkürler @oguzhanvarsak

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
3 gündür itunes geri yüklemesinde kalan cihazım için çözüm arıyor ve apple ile 4 telefon desteği gerçekleşirdim saat geç olduğu için bugün deneme şansım yok ama yaın ilk iş denemek olucak umarım bir işe yarar deneyimlerimi paylaşacağım :)
Mesaj düzenlendi:

ne yazıkki zaman kaybı :(

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3 gündür itunes geri yüklemesinde kalan cihazım için çözüm arıyor ve apple ile 4 telefon desteği gerçekleşirdim saat geç olduğu için bugün deneme şansım yok ama yaın ilk iş denemek olucak umarım bir işe yarar deneyimlerimi paylaşacağım :)
Mesaj düzenlendi:

ne yazıkki zaman kaybı :(
İçinde bilgilerin varsa kötü

JailbreakTR

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Amaç sürüm kaybetmek pahasına da olsa kurtarmaksa başarılı
Ancak o kadarını itunes da yapıyor
Ben faydasını göremedim açıkcası.
Eğer paralı versiyonunu alınca iş değişiyorsa onu bilmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Programı ne amaçla kullandığınızı çözemedim fakat asıl amacı kurtarma modunda girmiş cihazı oradan çıkarmak. Mucize beklenmiş sanırım programdan açıklamaları okuyunca. iPhone 3G'mi ve 6S'imi öyle ya da böyle bir şekilde kurtarma moduna soktuğumda her seferinde tek tıkla bu program sayesinde oradan çıkarıyorum. Sürüm kaybetmedim, veri kaybetmedim, çünkü bu programının amacının bu dediklerimle bir alakası yok. Sizler ne beklemiştiniz programdan?

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Programı ne amaçla kullandığınızı çözemedim fakat asıl amacı kurtarma modunda girmiş cihazı oradan çıkarmak. Mucize beklenmiş sanırım programdan açıklamaları okuyunca. iPhone 3G'mi ve 6S'imi öyle ya da böyle bir şekilde kurtarma moduna soktuğumda her seferinde tek tıkla bu program sayesinde oradan çıkarıyorum. Sürüm kaybetmedim, veri kaybetmedim, çünkü bu programının amacının bu dediklerimle bir alakası yok. Sizler ne beklemiştiniz programdan?
Belki 10 defa kurtarmıştır bu proğram beni :))

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Restrat loop a dönmüş 5s i sürüm kaybı olmadan çıkarmasını bekledim
Maalesef bana sadece yazılım güncelleme önerebildi
Ücretli versiyonlarda durum farklımı bilmiyorum tecrübesi olan varsa aktarırsa sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
bu programı şu amaçla kullanmak istedim açıklamalarda şu ibare var itunes geri yüklemede takılıp kalan donmaları çözer diyor bendede bu sorun vardı geri yükleme ekranında takılıp kalıyor nitekim herhangi bir sonuç alamadımda :)

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar merhaba.gecenin bu saati oldu ve ben hala uğraşıyorum :) azimle devam.
benim sorunum şöyle oluştu
bu arada telefonum 7+
11.3.1 de iken jb yaptım ve bir tweak yüzünden telefonum elmada kaldı ne yaptıysam (araştırmalarım sonucunda) sorunu çözemedim ve 11.4.1 e yükseltmek zorunda kaldım.telefonu aldığımdan beri dört gözle beklediğim jb yi büyük bir heyecanla tweakleri yüklerken iki gün içinde kaybettim ve kafayı yiyorum.jb siz apple ürünleri benim için çöp.araştıra araştıra bu foruma denk geldim ve çok faydalı olduğunu/olacağını gördüm/düşünüyorum inşaALLAH.
ELİMDE 11.3.1 in SHSH kaydı var.
şimdi sırası ile herşeyi downgrade klasöründe topladım işlemlere başladım
şu noncereboot u kuramıyordum yine siteyi araştırdım ve kurdum.
fakat bu seferde programı çalıştırıyorum please wait (1/3) yazıyor ve program kapanıyor .tekrar sildim yükledim olmuyor bir türlü açılmadığı içinde işlemlere devam edemiyorum
lütfen yardım edin çıldırma noktasına geldim,bir iphone kullanıcısı olarak jb olmadan benim için bu cihazı kullanmak çok üzücü

penah0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar merhaba.gecenin bu saati oldu ve ben hala uğraşıyorum :) azimle devam.
bu arada telefonum 7+
11.3.1 de iken jb yaptım ve bir tweak yüzünden telefonum elmada kaldı ne yaptıysam (araştırmalarım sonucunda) sorunu çözemedim ve 11.4.1 e yükseltmek zorunda kaldım.telefonu aldığımdan beri dört gözle beklediğim jb yi büyük bir heyecanla tweakleri yüklerken iki gün içinde kaybettim ve kafayı yiyorum.jb siz apple ürünleri benim için çöp.araştıra araştıra bu foruma denk geldim ve çok faydalı olduğunu/olacağını gördüm/düşünüyorum inşaALLAH.
fakat bu seferde programı çalıştırıyorum please wait (1/3) yazıyor ve program kapanıyor .tekrar sildim yükledim olmuyor bir türlü açılmadığı içinde işlemlere devam edemiyorum
lütfen yardım edin çıldırma noktasına geldim,bir iphone kullanıcısı olarak jb olmadan benim için bu cihazı kullanmak çok üzücü
benim nildiyime göre 11.4.1 de olup 11.3.1 e geri yükleyemezsin imzalar kapandı.yani 11.3.1 deki verilerine elveda de unut gitsin dönemezsin...bende de ip7plus 128gb lık 4 gözle ios12 ni bekliyom yok işte yok gelmedi ya da 2019 da gelir

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
bu arada telefonum 7+
Nonce uygulamalarını çalıştıramazsınız. Açığın çıkıp güncelleme alması gerekiyor

Tips
Tips
Üst Alt