Neler yeni

Ra1nusb ile Checkra1n Nasıl Yapılır?

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
windows için checkra1n ne zaman çıkar acaba tahmini bilgisi olan varmı

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Bunun arayüzü mü değişmiş sizin anlattıklarınız ve benim gorduklerim aynı değil

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Aynı olmasa bile benzerdir bir şey olmaz aynı işlemleri yap sen.
Benim ekranda sadece 3 seçenek ra1nusb ve 2 tane windows ntps seçenekler bundan ibaret. Ra1nusb yi seçiyorum kodlar falan geliyor ve bi yerden sonra duruyor devam etmiyor

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Büyük ihtimal işlemciniz intel ama birde amd sürümünü indirin onu usb ye yazdırdıktan sonra verdiğim linkteki configleri indirin ve ordaki 3. Config i usb ye yazdırdığınız kısımdaki config ile değiştirin bir ihtimal düzelebilir.
@Sinanishik2 bunu dene birde

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Herkese merhaba uzun uğraşlar sonucunda 5s 12.4.5 cihazıma buradaki yöntemi uygulayarak checkra1n yüklemeyi başardım💪🏻💪🏻 Şimdi yardımlarına ihtiyacım var hangi tweakleri yüklemeliyim?

Ekli dosyalar

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Herkese merhaba uzun uğraşlar sonucunda 5s 12.4.5 cihazıma buradaki yöntemi uygulayarak checkra1n yüklemeyi başardım💪🏻💪🏻 Şimdi yardımlarına ihtiyacım var hangi tweakleri yüklemeliyim?
Hayırlı olsun. Tweak önerisi vermiycem ama o cihaza fazla tweak yüklememenizi tavsiye ediyorum malum 1gb ram telefon sapıtıyor :D

nakoto321

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
amd ryzen 1300x işlemcim var amd dosyasını indiriyorum boot menüden de giriyorum fakat üst taraftaki macos işaretleri windows işaretleri gelmiyor ne yapmam lazım

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu yazilardan sonra yukleme ekrani gelmiyor, hep bu tarz ekranda kaliyor, neyden kaynakli olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

arkadaslar ne denediysem bu ekrani gecemiyorum, nette aradim config dosyasini degistirdim ama yine burada kaliyor, var midir bi cozumu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 5s (12.4.6) için jailbreak yöntemi arıyordum bulamamıştım bu konuyu okuduktan sonra jailbreak atabildim telefona testleri bu telefon üzerinde gerçekleştireceğim. Emeğinize sağlık teşekkürler arkadaşlar.
Mesaj düzenlendi:

@muraTopal.10 @Profhi Sorunu hala çözemediyseniz yardımcı olabilirim bende aynı sorunlarla karışlaşmıştım.

Tips
Tips
Üst Alt