Neler yeni

Tweak PullOver Pro

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: PulloverPro

Sürüm: 1.1

Uyumluluk: iOS: 11 - 12

Fiyat: 2 $

Ücretsiz Hediye Lisans ; PullOverPro Hediye Lisans

Repo:

Açıklama:
Favorilere ekleyeceğiniz ve arka plan da çalışan uygulamalara, ekranın kenarında ki simgeyi kullanarak, cihazın her yerinden erişebileceksiniz. Mesela Safaride gezinirken, safariden hiç çıkmadan istediğiniz uygulamayı açıp kullanabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güzel uygulama, beklemedeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
PUBG de çalışır mı acaba

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 11.3 uyumlu değil galiba benzer bir tweak varmı

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
geliştiricisini takip ediyorum cheatmessage tweakını satın aldım kaliteli işler yapıyor. İos 12 için çalışıyor güncelleme gelecek

Ruzgar2106

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gelen whatsapp ve diğer mesajları baloncuk olarak gösteriyor

Eyvallah anladığım kadarıyla pulloverpro da kullanıyorsun hocam satn alınmaya değermi pulloverpro yu önerirmisiniz ?

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Eyvallah anladığım kadarıyla pulloverpro da kullanıyorsun hocam satn alınmaya değermi pulloverpro yu önerirmisiniz ?
Bence pulloverpro çok yararlı alınır tabi ki ben ilerki zamanlarda alacağım

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kesinlikle değer. Stabil sürüm yayınlandığın da ücretsiz hediye lisans dağıtacağız takipte kalın.

Kenan___

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yorumun neden silinmiş rahatsız edici yada yanlış bişey mi yazdım hayırdır.?? Hani bi mesaj atabilinir şu sebepten diye .

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Aegnor bu uygulama geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak yayınlanmadı, hatta ücretli olarak bile yayınlanmadı. Bu uygulamanın betasını, patreon sitesine, ücretli olarak üye olanlar indirebiliyor . Yani sen crack bir uygulama indirmişsin telefonuna. Form kurallarını okursan crak uygulama ve tweak paylaşımının yasak olduğunu anlarsın. Mesajın bu yüzden silindi

Kenan___

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Aegnor bu uygulama geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak yayınlanmadı, hatta ücretli olarak bile yayınlanmadı. Bu uygulamanın betasını, patreon sitesine, ücretli olarak üye olanlar indirebiliyor . Yani sen crack bir uygulama indirmişsin telefonuna. Form kurallarını okursan crak uygulama ve tweak paylaşımının yasak olduğunu anlarsın. Mesajın bu yüzden silindi

Kenan___
Tamam dostum bunu söylemeniz yeterli. Bu yüzden silindi diye mesaj atsaydınız daha iyi olurdu. Farkında değildim. Bu tweaki bellediğim için cydiada da gördüğün için hemen denemek istedim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Yorumun neden silinmiş rahatsız edici yada yanlış bişey mi yazdım hayırdır.?? Hani bi mesaj atabilinir şu sebepten diye .
Crackli paylaşıma giden tüm yollar Forumda yasak olduğu için , Mesajlar silinir...

JailbreakTR

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konuyu takip eden üyeler için; tweak geliştiricisinin kendi reposun da yayınlandı.

2$

Ücretsiz lisans için takipte kalın.

Kenan___

Ruzgar2106

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konuyu takip eden üyeler için; tweak geliştiricisinin kendi reposun da yayınlandı.

2$

Ücretsiz lisans için takipte kalın.

Kenan___
Ücretsiz lisans derken yine çekiliş mi yoksa geliştirici mi ücretsiz dagıtacak şayet çekilişse ben başka çekilişten kazandım snapper 2 yi

Tips
Tips
Üst Alt