Neler yeni

PubgMobile Emilatör Hack hk.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar eğer forumda bu konu hakkında cidden konu açılmasını isteyen varsa lütfen kendini belli edebilir mi çünkü bu akşamdan itibaren mobil telefondan değilde emilatör üzerinden hileleri araştıracağım onlarda ban yeme riski çok aşağıda şuan telefon üzerindekiler sürekli fixleniyor yakında size emilatör üzerinden hile yapımını anlatan bir video ve konu ile karşınızda olacağım.

Özelden çok fazla mesaj geliyor fakat telfon üzerinden bütün hileler kodlar fixlendi bilginiz olsun

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Emülatör kullanımının ban riskini azaltmasının sebebi nedir ? Ben pek öyle olduğunu düşünmediğim için soruyorum.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Emülatör kullanımının ban riskini azaltmasının sebebi nedir ? Ben pek öyle olduğunu düşünmediğim için soruyorum.
Tencent yonetimi emilatore ağırlık pek vermiyor çünkü aylardır hile kullanan hiç bir arkadasım ban yemedi.

Enliron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tencent yonetimi emilatore ağırlık pek vermiyor çünkü aylardır hile kullanan hiç bir arkadasım ban yemedi.
emilatör üzerinden hile yapan arkadaşlarınız mı ban yemedi? zira v0.10.5 ile hile kullanan herkes minimum 3 ay max 10 yıl ban yiyor

Tips
Tips
Üst Alt