Neler yeni

Çözüldü Pubg’de hile kullanmadan ban yiyenler için ÇÖZÜM

Bu konu işinize yaradı mı?

• Kullanılan toplam oy
    4

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar hiç pubg hilesi kullanmadım , app store dışında hiçbir yerden oyunu indirmedim ancak telefonum jailbreakli olduğundan ban yedim. Açtığım geust hesaplarda 1-2 dakikada ban yiyordu.
Önce Liberty Lite indirdim tweak içinden pubg yi aktif ettim.Daha sonra Flyjb indirdim aynı şekilde ordan da pubg yi aktif ettim.
Son olarak iCleaner ile temizlik yaptım. Pubg açıp tamir et onar sekmesinden tüm tikleri seçerek harita ve ayarlari sıfırladım. Tekrar iCleaner ile temizlik yaptım ve oyundan artık atmıyor. Bende çalıştı. Belki işinize yarar.

Cihaz
iPhone 6s
Sürüm
ios 13.3.1

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
3 gün önce ben de banladım. Oyunu oynarken kasma yapmamasi için SAFE MODE da oynuyorum hilesiz. Deneyeceğim teşekkürler

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar hiç pubg hilesi kullanmadım , app store dışında hiçbir yerden oyunu indirmedim ancak telefonum jailbreakli olduğundan ban yedim. Açtığım geust hesaplarda 1-2 dakikada ban yiyordu.
Önce Liberty Lite indirdim tweak içinden pubg yi aktif ettim.Daha sonra Flyjb indirdim aynı şekilde ordan da pubg yi aktif ettim.
Son olarak iCleaner ile temizlik yaptım. Pubg açıp tamir et onar sekmesinden tüm tikleri seçerek harita ve ayarlari sıfırladım. Tekrar iCleaner ile temizlik yaptım ve oyundan artık atmıyor. Bende çalıştı. Belki işinize yarar.
Ben de ise yaramadi.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
FlyJb İşinizi rahatlıkla görür.Sadece hile vb. eklenti çalıştıramazsınız.Oyunu saf haliyle oynayabilirsiniz flyjb kullanarak

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
oyun zaten normal modeda da açiliyor ama ban atiyor sorun orda :S
Açılıyor derken ban atmadı demek istedim. Oyun her türlü açılıyor zaten. Açılır açılmaz ban atmamasından bahsediyordum.
Mesaj düzenlendi:

FlyJb İşinizi rahatlıkla görür.Sadece hile vb. eklenti çalıştıramazsınız.Oyunu saf haliyle oynayabilirsiniz flyjb kullanarak
Üstte belirttim ama okumamışsınız sanırım. Hile, hack deb dosyasi vs. hiçbir şekilde kullanmadım ve flyjb işimi çözmedi. Yazdıklarımı sırasıyla yaparak halledebildim(ban yememekten bahsediyorum).

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
fly jb reposu sorunlu galiba çalışan bir repo adresi varsa yazabilirmisiniz

Bayram_Kamanli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus