Neler yeni

Çözüldü pubg oyunu için anti ban host

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
pubg oyununda çalışan anti ban host dosyasına ihtiyacım var konu hakkında bilgisi olan arkadaşların desteğini bekliyorum

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios icin çalışan şu anlık yok diye biliyorum

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
çalışıp çalışmadığını anlamanın bir yöntemi varmıdır ? örneğin hostu girdiğimizde serverler kırmızı yanıyorsa çalışmıyor atıyorum japonya serveri yeşil durumda bu sağlıklı çalışıyor diyebilirmiyiz (hostumuzun japonya serveri için oludğunu varsayarsak )

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende bir tane vardı ama yöntem kulladğım wifi için farklı ip adresi üzerinden wifiye giriş yapıyordum ama artık o ipden girince ban atıyor....
Ben araştırırım sana bulursam atarım özelden
Mesaj düzenlendi:

Bide senin ban olma kulladığın hile ile de ola bilir sıkıtı... özel hangi hileleri kuladığnı söylersen sana söylerim ban yeme riskini aza indirirsin

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
igg ile halen hile yapılıyor mu
Yapılıyor en fazla 10 dk atıyor bazen arka arkaya atabiliyor yani bir macta attiktan sonra diger mactada atabiliyor 10 dk ya kadar düşürdüm fakat stabilize olmuyor 0.12.0 sezonunda igg kullandim 0.13.0 versionun sancılı 😖

Diablo1717

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bakın ben bu oyun çıktığından beri deli divane bir şekilde oynuyorum, sizlere tek önerim saadece wallhack kullanın eğer kullanacaksanız öbür türlüsü aim norecoil felan ban yersiniz

pcuzmani32

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Şu an için önerebileceğiniz hile varmı peki iPad mini 4 12.4 jb var şu an bendede

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam bulabildinizmi? Ve nasıl yaptınız bulduysanız. Banada anlatabilirmisiniz?

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende bir tane vardı ama yöntem kulladğım wifi için farklı ip adresi üzerinden wifiye giriş yapıyordum ama artık o ipden girince ban atıyor....
Ben araştırırım sana bulursam atarım özelden
Mesaj düzenlendi:

Bide senin ban olma kulladığın hile ile de ola bilir sıkıtı... özel hangi hileleri kuladığnı söylersen sana söylerim ban yeme riskini aza indirirsin
Kardeşim Arkadaşım Hile kulanmış oyundan 2029 yılına kadar block almış bunu jailbreakle kaldırabilirmiyiz??yolu yöntemi varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bakın ben bu oyun çıktığından beri deli divane bir şekilde oynuyorum, sizlere tek önerim saadece wallhack kullanın eğer kullanacaksanız öbür türlüsü aim norecoil felan ban yersiniz
Ne işe yarıyor bu dediğin nasıl nerden yükleriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt