Neler yeni

PUBG Oyundan Atma Sorunu

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Son versiyon yüklü ve alakasız zamanlarda oyundan atıyor. Bazen 10 dakika sonra, bazen 15 dakika sonra oluyor. Sorun nedir acaba?
Cihaz:
6 Plus
Sürüm:
10.2.1

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Son versiyon yüklü ve alakasız zamanlarda oyundan atıyor. Bazen 10 dakika sonra, bazen 15 dakika sonra oluyor. Sorun nedir acaba?
Cihaz:
6 Plus
Sürüm:
10.2.1
Iphone x kullanıyorum 11.3.1 jb ile aynı sorun bende de var sorun pubg serverları ile alakalı kardeşimde de Iphone 7 11.3.1 jb var onla birlikte maça giriyoruz oyundan ikimizide aynı anda atıyor serverlarda yoğunluk düşme olunca oyundan atmaya başladı yeni update ile

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Oyun crash verip bi anda iPhone ana ekrana mı atıyor,yoksa mevcut maçınızdan atıp oyunun ana ekranına mı atıyor?

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Oyun crash verip bi anda iPhone ana ekrana mı atıyor,yoksa mevcut maçınızdan atıp oyunun ana ekranına mı atıyor?
Crash verip ana ekrana atıyor oyunu açınca yeniden bağlanıp kaldığım yerden devam ediyoruz

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Crash verip ana ekrana atıyor oyunu açınca yeniden bağlanıp kaldığım yerden devam ediyoruz
Hocam serverle alakası olduğunu düşünmüyorum o zaman,cihazda jailbreak olduğunu algılayıp kasten yapıyor olabilir.
Liberty tweakini kullanıyor musunuz?

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam serverle alakası olduğunu düşünmüyorum o zaman,cihazda jailbreak olduğunu algılayıp kasten yapıyor olabilir.
Liberty tweakini kullanıyor musunuz?
Yokya o zaman 5 dakika ban atıyo ve oynadığınız maçtan sizi atıyor ayrıca atmadan 5-6 maç bitirdiğimizde oluyo yani bazen 5 saat hiç atmıyor bazen 10.dakikada atıyor şunu belirteyim kız arkadaşımda bazen bizimle oynuyor onda jb mevcut değil onuda bizimle birlikte atıyor iphone 8 ios 12 onunkisi

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim 10 dakika civarında atıyor oyundan, ayrıca şuan JB aktif değil stock halde kullanıyorum. Herhangi bir hata vermeden kapanıyor hocam, durup dururken telefonun ana menüsüne giriyor. Sonra tekrar açıp kaldığım yerden devam ediyorum tabi ölmediysem. Çok can sıkmaya başladı bu durum cihazı değiştirmeyi düşünüyorum. Zaten pek aktif kullanmıyorum artık, arada bir oyun da oynatmıyorsa satarım :)

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Benim 10 dakika civarında atıyor oyundan, ayrıca şuan JB aktif değil stock halde kullanıyorum. Herhangi bir hata vermeden kapanıyor hocam, durup dururken telefonun ana menüsüne giriyor. Sonra tekrar açıp kaldığım yerden devam ediyorum tabi ölmediysem. Çok can sıkmaya başladı bu durum cihazı değiştirmeyi düşünüyorum. Zaten pek aktif kullanmıyorum artık, arada bir oyun da oynatmıyorsa satarım :)
Dediğim gibi aynısı bizde de mevcut updateden sonro olmaya başladı jbsiz cihazlarda da mevcut problem sadece bu yüzden cihaz değiştirmenizi önermiyorum

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğim gibi aynısı bizde de mevcut updateden sonro olmaya başladı jbsiz cihazlarda da mevcut problem sadece bu yüzden cihaz değiştirmenizi önermiyorum
Hocam 4 arkadaş birlikte oynuyoruz. 2 adet 5S,6+ ve X var. Bir tek bende kapanması sinirimi bozuyor :) Diğer cihazlar son sürümde benim 10.2.1'de JB yapıyorum diye sürüm değiştirmedim. Biraz daha bekleyeyim o halde, böyle devam ederse bakıcaz bi hal çaresine..

ardenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yeni güncellemeden sorna oldu bendede var aynı sorun

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Oyun içinde bir kaç MB'lık bir güncelleme olmuştu en son galiba ondan sonra olmaya başladı sanırım. Güncelleme hızlı gelir inşallah.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler nerdeyse 1 aya yakındır oyundan atıyor bunun çözümü yokmu oyunu sildim jailbreak sildim ne yaptıysam olmadı lütfen bilen biri varsa hemen yanıt verebilirmi iPhone 6 Plus sürüm 12.1.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Beyler nerdeyse 1 aya yakındır oyundan atıyor bunun çözümü yokmu oyunu sildim jailbreak sildim ne yaptıysam olmadı lütfen bilen biri varsa hemen yanıt verebilirmi iPhone 6 Plus sürüm 12.1.1
Unsub veya liberty lite ile uygulamayı devre dışı bırakmayı denedin mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Unsub veya liberty lite ile uygulamayı devre dışı bırakmayı denedin mi?

PUBG oyun oynarken on dakika da bir oyundan atıyor bu dedğin yöntem bu PUBG uygulayabilirmiyim birde detaylı anlatırmısın tam olarak
Mesaj düzenlendi:

Telefon jailbreak sildim bu senin dediğin tweak jailbreak algılanmasın diye dime oyun jailbreak olmadan da atıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
PUBG oyun oynarken on dakika da bir oyundan atıyor bu dedğin yöntem bu PUBG uygulayabilirmiyim birde detaylı anlatırmısın tam olarak
Pubg için herhangi bir hile kullanmıyorsan.
Uygulamalarda meydana gelen jb kaynaklı sorunlar için, Unsub ve liberty lite tweakları ayarlarından uygulmayı aktif ederek jb nin dışında bırakıyor.
Jb yok demişsin ama tam restore mi yaptın cihazı.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Pubg için herhangi bir hile kullanmıyorsan.
Uygulamalarda meydana gelen jb kaynaklı sorunlar için, Unsub ve liberty lite tweakları ayarlarından uygulmayı aktif ederek jb nin dışında bırakıyor.
Jb yok demişsin ama tam restore mi yaptın cihazı.

Evet succession ile tam restore etim oyun indirdim oyunda 10 dakika bir bazen 5 dakika bir atıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet succession ile tam restore etim oyun indirdim oyunda 10 dakika bir bazen 5 dakika bir atıyor

Tavsiyem pubg hesabını güncel bir ios sürümü olan başka bir cihazda denemen. Sorun kullandığın ios sürümü veya server alakalı.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tavsiyem pubg hesabını güncel bir ios sürümü olan başka bir cihazda denemen. Sorun kullandığın ios sürümü veya server alakalı.
iOS 11.3.1 de aynı sorun vardı telefon değiştirdim iOS 12.1.1 kullanıyorum sorun acaba oyun hatasımı AppStore de PUBG yorumlarına baktım bu sorun çok kişide varmış inşallah bir çözüm gelir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iOS 11.3.1 de aynı sorun vardı telefon değiştirdim iOS 12.1.1 kullanıyorum sorun acaba oyun hatasımı AppStore de PUBG yorumlarına baktım bu sorun çok kişide varmış inşallah bir çözüm gelir
Dediğin gibi çoğu kullanıcının güncelleme sonrası yaşadığı bir sorun. Yeni bir güncelleme sonrası düzeltilir umarım. Genelde cihaz ısınmaya başladığı zaman oyundan atma meydana geldiği yazılmış, nedeni de işlemciyi fazla zorladığı için.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim cihaz 6s jb mevcut. Oyunu yükledim güncellemeleri üzerine yüklüyordum sürekli baktım abuk subuk hatalar veriyor bomba patlama efekt yok. Kuzen yanında çevreden sıkılan silah sesleri ona geliyor bana gelmiyordu oyunu sildim AppStore den temiz indirip yükledim sorun kalmadı bi dene bence kaldır temizle yenisini iTunes ile indirip yükle 👋🏿

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim cihaz 6s jb mevcut. Oyunu yükledim güncellemeleri üzerine yüklüyordum sürekli baktım abuk subuk hatalar veriyor bomba patlama efekt yok. Kuzen yanında çevreden sıkılan silah sesleri ona geliyor bana gelmiyordu oyunu sildim AppStore den temiz indirip yükledim sorun kalmadı bi dene bence kaldır temizle yenisini iTunes ile indirip yükle 👋🏿
Şu anda PC bozuk

benay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba sorunu nasıl çözdünüz ya da çözebildiniz mi? Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum :/

Tips
Tips
Üst Alt