Neler yeni

Çözüldü provision.cpp 81 Hatası "ÇÖZÜM"

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
selamlar
impactoru açın menüden device oradaki "install package" yi tıklayın,bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz ipa dosyasını seçin ok. deyin

*edit : ipadinizde program görünmüyorsa cihazı yeniden başlatın
Denemiştim daha önce olmamıştı malesef

SonSultan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Provosion.cpp:81 Hatası İçin Çözüm...

Ekli dosyayı görüntüle 76
Cydia İmpactor üzerinden cihazımıza ipa atarken karşılaştığımız provision.cpp:81 hatasına kesin çözüm için aşağıdaki adımları uygulayın

1. "Cydia impactor" açın

2. Sağ tarafta bulunan Xcode seçeneğine tıklayın

Ekli dosyayı görüntüle 75

3. Alttaki Seçenek "Revoke Certificates" tıklayın
Sizden Apple kimliğinizi ve şifrenizi isteyecektir.

4.Hatayı almış olduğunuz Apple ID'nizi girin ve bir kaç saniye bekleyin resimde görüldüğü gibi bir bildirim alacaksınız

Ekli dosyayı görüntüle 78

Uyarıya tamam diyerek "ipa" dosyanızı tekrar atın ve Apple ID bilgilerinizi girin. Herhangi bir uyarı ile karşılaşmayacaksınız.

Not: Bazen atılan ipa sayısından dolayı bu işlemi bir kaç kez yapmanız gerekebiliyor.

-JailbreakTR-
Teşekkür ederim, oldu :)

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aylardır sorunsuz kullanıyordum nerden çıktı bu hata şimdi. Her yolu denedim olmuyor.

dnever

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba telefonumda jailbreak kuruluydu bir hafta sonra herhangi bir tweake veya unc0ver ugulamasına giriş yapamadım silip baştan cydia dan yüklemeye çalıştığım da bu hatayı alıyorum revoke yaptım ama herhangi bir değişme olmadı

Ekli dosyalar

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu hatayı çözebilen var mı? Eski bir cihaza jailbreak deniyorum bilgisayarsız yükleme siteleri de hep kapanmış appvalleyde de indirmeye basınca siteye yönlendiriyo site de uygulamaya yönlendiriyo. Ne bela iş ya telefon kapandı mı saatlerce uğraşıyoruz.

Tips
Tips
Üst Alt