Neler yeni

Tweak Protube

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak Adı : Protube
Açıklama :

ProTube, iPhone veya iPod touch için kullanılabilen en zengin YouTube uygulamasından biri olan ve bir süper sezgisel uygulamada her olası özelliği paketleyen en popüler Cydia uygulamalarından biridir. Video indir, HD streaming, ses indir ve çok daha fazlası. ProTube-de hepsi var! Engellenen videoları bile izleyebilirsiniz! Bunlar, ProTube uygulamasının temel özellikleridir:

Videolar, yorumlar, abone olma, arama vb.
Hesabınızı tamamen kontrol edin (Videolarım, Sık Kullanılanlar, Gelenler ...)
HD ve SD video siteleri (1080p'ye kadar)
Bir videonun sesini yüksek kalitede indirin
Nitro Javascript motoru sayesinde süper hızlı yükleme.
Engellenen videoları izleyin!
Otomatik oynatmayı etkinleştir veya devre dışı bırak
Videoları 240p ve 1080p arasında HERHANGİ kalitede izleyin.
İmport kullanarak indirilen şarkıları ve videoları içe aktarın
Arka Plan İndirme
Kayıtlı Videoları Paylaşma ve Yönetme
Kaydedilen videolar boyut, tarih, uzunluk ve küçük resmi gösteren güzel bir arayüzde görüntülenir.
Eşzamanlı yüklemeler desteklenir, her biri hız, ilerleme, kalan süre, toplam indirme boyutu ve indirilen bayt
TÜM banner reklamlar engellendi
Videoları indirdikleri sırada izleyin
AirPlay desteği
12 Dil
Daha fazla!
Repo :
Uyumluluk : İOS 6-11
Fiyat : $ 1.99

Ekran Görüntüleri:protube1.jpgprotube2.jpgprotube3.jpgprotube4.jpgprotube5.jpg

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tweak Adı : Protube
Açıklama :

ProTube, iPhone veya iPod touch için kullanılabilen en zengin YouTube uygulamasından biri olan ve bir süper sezgisel uygulamada her olası özelliği paketleyen en popüler Cydia uygulamalarından biridir. Video indir, HD streaming, ses indir ve çok daha fazlası. ProTube-de hepsi var! Engellenen videoları bile izleyebilirsiniz! Bunlar, ProTube uygulamasının temel özellikleridir:

Videolar, yorumlar, abone olma, arama vb.
Hesabınızı tamamen kontrol edin (Videolarım, Sık Kullanılanlar, Gelenler ...)
HD ve SD video siteleri (1080p'ye kadar)
Bir videonun sesini yüksek kalitede indirin
Nitro Javascript motoru sayesinde süper hızlı yükleme.
Engellenen videoları izleyin!
Otomatik oynatmayı etkinleştir veya devre dışı bırak
Videoları 240p ve 1080p arasında HERHANGİ kalitede izleyin.
İmport kullanarak indirilen şarkıları ve videoları içe aktarın
Arka Plan İndirme
Kayıtlı Videoları Paylaşma ve Yönetme
Kaydedilen videolar boyut, tarih, uzunluk ve küçük resmi gösteren güzel bir arayüzde görüntülenir.
Eşzamanlı yüklemeler desteklenir, her biri hız, ilerleme, kalan süre, toplam indirme boyutu ve indirilen bayt
TÜM banner reklamlar engellendi
Videoları indirdikleri sırada izleyin
AirPlay desteği
12 Dil
Daha fazla!
Repo :
Uyumluluk : İOS 6-11
Fiyat : $ 1.99

Ekran Görüntüleri:Ekli dosyayı görüntüle 6914Ekli dosyayı görüntüle 6915Ekli dosyayı görüntüle 6916Ekli dosyayı görüntüle 6917Ekli dosyayı görüntüle 6918

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Test ettim gayet güzel kullanışlı başarılı teşekkür ederim

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmport etmek için bridge istedi onuda yükledim fakat import yapamadım, bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız varmı ?
ios11 eski sürümlerde import edebiliyordum

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İmport etmek için bridge istedi onuda yükledim fakat import yapamadım, bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız varmı ?
ios11 eski sürümlerde import edebiliyordum
mimpot-u deneyin ben bunu kullaniyorum sorun yok

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
mimpot-u deneyin ben bunu kullaniyorum sorun yok
Aslında cercube ile yapıyorum fakat ben bunları protube üzerinden yapmak istiyorum

Protube üzerinden mimport kullanabiliyormuyuz ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cercube’den iyi midir acaba ? Onda reklam var ya aşağı da sürekli canımı sıkıyor o. Bunu deneyeyim olmadı.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
malum site yine copy paste yapiyor burdan ben arastirib insanlara guzel işe yariyan tweak bulmaya calisiyorum adamlar 1 dakikada copy paste yapiyorlar burdan ne emek veriyorlar nede baska bisey hic olmasa emeye saygi duysunlar

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
malum site yine copy paste yapiyor burdan ben arastirib insanlara guzel işe yariyan tweak bulmaya calisiyorum adamlar 1 dakikada copy paste yapiyorlar burdan ne emek veriyorlar nede baska bisey hic olmasa emeye saygi duysunlar
Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Başka yerlere takılmayın biz kaliteli ve seviyeli bir şekilde sürdürelim forumu ve paylaşımları. Copy/paste belli eder zaten kendini cümleyi yarım kopyalar farkına varmaz. Emeğin kime ait olduğu belli olur.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Başka yerlere takılmayın biz kaliteli ve seviyeli bir şekilde sürdürelim forumu ve paylaşımları. Copy/paste belli eder zaten kendini cümleyi yarım kopyalar farkına varmaz. Emeğin kime ait olduğu belli olur.
kalite ve seviyye tek farkimiz eyvallah ustad

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
mimpot Aktarıyor müziklerime ama öğe çalınamıyor yazıyor bende sebebi ne olabilirki

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Biridge ile calışıyordu çok kullanışlı müziklere ekleme veya zil sesi yapma hd ile video indirme yapıyordu geliştirici Biridge güncellerse çok güzel olacak emiğene sağlık iyi forumlarBiridge beklemedeyim QUİCKDO güncelerse süper olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Biridge ile calışıyordu çok kullanışlı müziklere ekleme veya zil sesi yapma hd ile video indirme yapıyordu geliştirici Biridge güncellerse çok güzel olacak emiğene sağlık iyi forumlarBiridge beklemedeyim QUİCKDO güncelerse süper olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekkur ederim, mimport ilede yapa bilirsin
Mesaj düzenlendi:

Daha cracklisi çıkmadı mı bunun ya ? :D:D
çalışan tek cracklı versiyon kara listeye alınmış yasaklı arab reposunda var tercih sizin parasini sonuna kadar hakk eden bir uygulama bekleyin elinize para geçdiğinde alırsınız

Son düzenleme:

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Full ekran olmadı iphone 7 de alt ve üstten siyah boşluklar oluştu

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@AirLife cydown sayesinde indirelebilir durumda diye biliyorum.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 ios 10.3.3 jb kullanmaktayım uzun süredir kullanmakta oldugum protube den video ya da mp3 indirmeyi artık yapamamaktayım. İzlemekte oldugum herhangi bir videoyu indirmek istediğimde "link bulunamadı" uyarısı vermişti. Protube yi kaldırdım. Tekrar yüklemek istedim , yükledi de ama bu sefer tweaki açmamaya başladı. Sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlardan destek ve yardım rica ediyorum.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 5 ios 10.3.3 jb kullanmaktayım uzun süredir kullanmakta oldugum protube den video ya da mp3 indirmeyi artık yapamamaktayım. İzlemekte oldugum herhangi bir videoyu indirmek istediğimde "link bulunamadı" uyarısı vermişti. Protube yi kaldırdım. Tekrar yüklemek istedim , yükledi de ama bu sefer tweaki açmamaya başladı. Sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlardan destek ve yardım rica ediyorum.
aynen bu sorun bendede olmaya başladı orjinal kullandığım halde.Desteklenmeyen link uyarısı veriyor ve bazı videoları indiriyor yalnız eskiden her videonu indiriyordu geliştirici ile iletişime geçmek lazım.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
gelistirici cok mesgul oldugu icin yalniz ekim ayinda guncelleme getire bilecegini soylemis

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
gelistirici cok mesgul oldugu icin yalniz ekim ayinda guncelleme getire bilecegini soylemis
halen bir gelişme yok demi ? Youtube dan müzik video indirememekteyiz :(

Tips
Tips
Üst Alt