Neler yeni

Tweak Priority Hub

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak: Priority Hub
Repo:
Sürüm: 0.0.3
Uyumluluk: iOS 11
Fiyat: Ücretsiz

Açıklama: Efsane Tweak, iOS 11 için güncellendi. Bildirimleri gruplandırmaya yarar. Hoş bir görüntüsü var. Sizler için test edildi ve çalışıyor.
Ek olarak; Henüz Beta sürümünde olduğu için hatalar olabilir.
Ekran görüntüsü:
priorityhub1.jpg

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yooo çalışmıyor dakka başı safe moda atıyor zaten kendisi de demiş bugged diye ezbere yazmayalım.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bende çalışıyor hemen çalışmıyor demeyelim.. Beta aşamasında olan bir tweak sonuçta.. ;)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
yooo çalışmıyor dakka başı safe moda atıyor zaten kendisi de demiş bugged diye ezbere yazmayalım.
Ezber'e yazılan bir şey yok. Test edilmese böyle bir şey yazmazdım. Sürüm 0.0.3 belirttiğim gibi, tam kararlı sürüm değil. Konu'ya ekstra'dan açıklama ekledim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Görsel açıdan çok hoş bir Tweak. Ben de uzun süredir kullanıyorum. Güle güle kullan. Tweak'i haber veren, @gokmenecer 'dir. Hakkını yemeyelim şimdi.
0DD0157E-88D6-4933-8DE8-8ABAD909FAC5.png

Hocam tıklayınca böyle diyor. Üste kaydırınca bildirim gözüküyor. Acaba ayarı var mı üzerine tıkladığımda da bildirim gözüksün.
Mesaj düzenlendi:

Aaa dur hatta çalışmıyor bende. Üzerine tıkladığım da o yazı yazıyor. Alttan kaydırınca normal iOS 11 bildirim tarzı gözüküyor. Olmadı yani. :/
Mesaj düzenlendi:

Tekrar edit: Oluyormuş. :D :D Ama alttan çekip olması kötü olmuş. Beğenmedim o huyunu.

Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar 3 defadır telefon kendiliğinden yeniden baslıyor size tavsiyem beta aşamasından sonra resmi olarak paylaşılınca kurun ben hard reset atarak yeniden baslattım.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dun kurdum bir kac safe atti gün boyunca. bugunku guncelleme ile hale safe yok surum 11.1.2 🙃

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yeni güncelleme de ne gelmiş ? Ben biraz daha iyi olana kadar kullanmayayım diyorum.

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
Çalışmıyor bu tweak son sürümünü de sorunlu

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 12.4 çalışıyormu
Mesaj düzenlendi:

ios 12.4 çalışıyormu

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yükledim ama asteroid ile birlikte çalışmıyor
valla kardesim konuya zaten 1 senedir yazan da yok onun baska alternatifi var mi ben de bilmiyorum ama dedigim gibi en yakin tweak o axon ve sende de digeriyle beraber calismiyor maalesef

Tips
Tips
Üst Alt