Neler yeni

Pil Kullanım Grafiğini Anlama

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhabalar, öncelikle arama yaptığımı ancak bir sonuca ulaşamadığımı üzülerek bildirmek isterim.

Biliyorsunuz ki iOS 12 ile beraber Pil sekmesi altında Kullanım ve Bekleme süreleri kaldırılıp; yerine tuhaf bir grafik eklendi ve hiçbir şey anlayamıyorum. Telefonu şarjdan çektikten sonra ne kadar ekran açık kalmış, ne kadar beklemede kalmış bu verilere ulaşmak deveye hendek atlatmak gibi.

Elime kağıt kalem alıp tek tek saatlere tıklıyor, değişen verileri kağıda yazıp topluyorum. Durumum rezil yani.

Bana şu grafiğe dayanarak şarjdan çektikten sonra ne kadar ekran açık, ne kadar ekran kapalı durumda beklediğini nasıl anlayacağımı biri bana "aptala anlatır gibi" anlatabilir mi ?

IMG_0226.PNGIMG_0227.PNG

SystemInfo tweak'ini de kurdum ancak o da iOS 12 ile birlikte gelen güncellemeden feyz almış gibi. Onunda verileri tutarsız ve anlamsız. Önerebileceğiniz bir tweak var ise tweak ismini de alabilirim.

Not: Ekran süresi altındanda net bir şekilde anlaşılmıyor. Süreyi sıfırlayarak bir nebze 3 aşağı 5 yukarı net birşeyler çıkıyor ancak bununda deveye hendek atlatmaktan bir farkı yok.

Önerilerinizi bekliyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Apple sitesinde bazı bilgiler yazılı belki işini görür

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eskisi ne güzeldi cidden. Bende hiç bir şey anlamıyorum bundan.

Tips
Tips
Üst Alt