Neler yeni

Tweak PhotoData

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Fotoğraf ve kamera uygulamalarında fotoğraf EXIF verilerini görüntüleyin. İOS haritalarında veya Google Haritalar'da GPS konumunu açın.
Fotoğraf ve kamera uygulamalarında temel video verilerini görüntüleyin.
Fotoğraf bilgilerini görüntülemek için, fotoğraflar veya kamera uygulamasında gezinme çubuğundaki (i) düğmesine dokunun ve basılı tutun.
Video bilgilerini görüntülemek için, fotoğraflar veya kamera uygulamasında gezinme çubuğundaki (i) düğmesine dokunun.
Verileri kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz

Add Repo : PhotoData

1.jpg2.jpg

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yüklerken bu hatayı alıyorum. Sorun ne olabilir bilen var mı? Güvenli modda yüklemeye çalıştım yine aynı hatayı verdi.

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yüklerken bu hatayı alıyorum. Sorun ne olabilir bilen var mı? Güvenli modda yüklemeye çalıştım yine aynı hatayı verdi.
Paketlemede ufak bir sorun var gibi, kısa sürede düzeltip konuya yazarız bekleyin şimdilik

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende yüklü güzel bir uygulama
Yalnız wp msngrdn gelen fotoğrafların exif bilgileri bozuluyor konumları göstermiyor mesela

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende yüklü güzel bir uygulama
Yalnız wp msngrdn gelen fotoğrafların exif bilgileri bozuluyor konumları göstermiyor mesela
O tarz uygulamalar fotoğrafları genel olarak elden geçirdiği için exif verileri sıfırlanır.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Sorun giderildi tekrar indirebilirsiniz 👍 Tekrar hata verirse icleaner açıp cydia kaynaklarını temizleyin

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak tam olarak ne işe yarıyor? Kafa yoruyorum fakat tam anlayamadım. Örnekli anlatabilecek var mı size zahmet.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweak tam olarak ne işe yarıyor? Kafa yoruyorum fakat tam anlayamadım. Örnekli anlatabilecek var mı size zahmet.
Fotoğrafların gizli bilgilerini gösteriyor. Exif bilgileri deniyor bunlara.

Tips
Tips
Üst Alt