Neler yeni

Phœnix - iOS 9.3.5 Jailbreak (32-bit)

erdogduharun67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
hocam iyi akşamlar 7460 hata kodu alıyorum ne olabilir apple id doğru giriyorum yapamadım bir kaç denedim.

Ekli dosyalar

erdogduharun67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
arkadaşlar. kendi kullandığımız apple id adresini girmeyin sakın. ben grdim bana ingilizce olarak mail gelmiş ve birşeyler satın alınmaya çalınmış. apple destekle görüştüm hemen şifremi vs değiştirdim. dikkat edin.

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar. kendi kullandığımız apple id adresini girmeyin sakın. ben grdim bana ingilizce olarak mail gelmiş ve birşeyler satın alınmaya çalınmış. apple destekle görüştüm hemen şifremi vs değiştirdim. dikkat edin.
Cydia Impactor dışındaki uygulamalarda fake id kullanın uyarısını yaptık zaten. Size gelen mailin Cydia Impactora girilien id ile ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca mesajınızı forum kurallarına uygun şekilde yani bold kullanmadan yazın

erdogduharun67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Cydia Impactor dışındaki uygulamalarda fake id kullanın uyarısını yaptık zaten. Size gelen mailin Cydia Impactora girilien id ile ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca mesajınızı forum kurallarına uygun şekilde yani blod kullanmadan yazın
tamam ben de bilgi vermek amaçlı yazdım zaten, ayrıca 24 aralıkta bir mesaj daha yazmıştım.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone 4 e oluyormu acaba bu 4s den başlatılmış konuda

bugraaydin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba

Bu Hatayı Alıyorum Ne Yapmam Gerekir..?

1548246674960.png

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ip4 için sormuştum güncelleme var 9.3.5 bu durumda ip4 bu srüm için jb olmuyor doğrumu
Senin cihaz iPhone 4 mi yoksa 4s mi ?

iPhone 4 : son sürüm 7.1.2
iPhone 4s : son sürüm 9.3.5
Her ikisi içinde JB mevcut

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
İpad 3 de deniyorum.
Uygulama yükleniyor ama cydia gelmiyor.
Sorun mu vat ki ?

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Senin cihaz iPhone 4 mi yoksa 4s mi ?

iPhone 4 : son sürüm 7.1.2
iPhone 4s : son sürüm 9.3.5
Her ikisi içinde JB mevcut
demesen farketmeyecektim normalde telefonun arkasında s lerde s yazıyor diye bundada göremeyince ip4 sandım s miş yav :)

Albug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Merhaba ipad 2 cihazıma jailbreak yaptım 9.3 5 sürüm cihazım , cydia yüklendi ama kaynakların içi boş hiçbir uygulama yok neden acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar ipad 3 var skype kurmak istiyorum eski sürüm olduğu için kullanamıyorum bunun için bir tweak öneri varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaşlar ipad 3 var skype kurmak istiyorum eski sürüm olduğu için kullanamıyorum bunun için bir tweak öneri varmı

Jailbreak yapabildiniz mi cihaza ? Versiyonunuz kaç ?

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak yapabildiniz mi cihaza ? Versiyonunuz kaç ?

Jb yaptım 9.3.5

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb yaptım 9.3.5

Arkadaşlar mini ipade yükledim. cydiaya giriş yapıyorum. gerekli güncelleme yapmak istediğimde pangu7.1-7.1.x kaldırılamıyor veya güncellenemiyor. bu sebepten de hiçbir tweak yükleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar mini ipade yükledim. cydiaya giriş yapıyorum. gerekli güncelleme yapmak istediğimde pangu7.1-7.1.x kaldırılamıyor veya güncellenemiyor. bu sebepten de hiçbir tweak yükleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
ipa Mini son sürüm IOS 9.3.5‘dir... DFU Moduna al tekrar 9.3.5 ile sıfır bir kurulum yap sonra tekrar PhönixJB ile JAİLBREAK yap

Tips
Tips
Üst Alt