Neler yeni

Phœnix - iOS 9.3.5 Jailbreak (32-bit)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar iOS 9.3.5 Jailbreak Phoenix grubu tarafından an itibari ile yayınlandı.

Exploit desteği, hepimizin yakından tanıdığı tihmstar ve siguza tarafından sağlandığına yer verilmiş.

Bunun yanı sıra, yine herkesin çok yakından tanıdığı ve iOS 10.2'ye Jailbreak yaparak kendini kanıtlayan "‪qwertyoruiop‬" (Luca Todesco)nun Jailbreak sürecine destek verdiğini görüyoruz.

Developer: Phoenix (Siguza & Tihmstar)

Offical Source:

Support: Bütün 32bit cihazlar

IPHONE
  • iPhone 4S
  • iPhone 5 (GSM)
  • iPhone 5 (Global)
  • iPhone 5C (GSM)
  • iPhone 5C (Global)
IPAD
  • iPad 2 (WiFi, GSM, CDMA, Mid 2012)
  • iPad mini (WiFi)
  • iPad 3 (WiFi)
  • iPad 3 (GSM)
  • iPad 3 (CDMA)
  • iPad 4
IPOD
  • iPod touch 5

Yöntem: iOS 9 ve 10 sürümlerinde uygulamış olduğumuz "ipa"dır.

- Buradan Güncel "ipa" indirin
ipa version: Phoenix4
ipa güncelleme aldıkça eklencektir.

- Sisteminize uygun "Cydia impactor" indirin

1. Impactoru açın cihazı gördüğünde ipa dosyasını üstüne sürükleyip bırakın.

ipa surukle.png

2. Apple ID bilgilerinizi isteyecektir giriş yapın. Apple kimliği ve şifrenizi girin.
(Endişelenecek bir durum yok "üçüncü parti uygulama kurulumu" söz konusu olduğundan dolayı Apple, sizin bu işlemi yaptığınızdan emin olmak için doğrulamak istiyor. Yinede dilerseniz yeni bir Apple kimliği oluşturup yapabilirsiniz.)

impactor apple id.png

3. "ipa" yüklemesi bitince Ana ekrana Phoenix (Uygulama) gelecektir. Ayarlar/Genel/Profil ve Aygıt Yönetiminden uygulamaya güven diyerek açılabilmesini sağlayın.

3695fca3-db01-428e-906f-401152d6983d.jpg

4. Ana ekranda bulunan Phoenix Uygulamayısını açın ve sırayla tıklayın.

b97b879e-5435-45df-892f-9a36d52ebe2e.jpg

1. "Prepare For Jailberak"
2. "Accept"
3. "Dismiss"
4. "Proceed With Jailbreak"
5. "Begin Installation"
6. "User Provided Offsets

Cihazı yeniden başlatmasına izin verin

Yeniden başladığında Ana Ekran'da Cydia'yı görmüş olacaksınız.

313ce59d-12ab-48ea-9830-fcb0c11df834.jpg

Jailbreak Semi-Untethered olduğundan dolayı cihazı her yeniden başlattıktan sonra Phoenix Uygulamasını açıp "Kickstart Jailbreak"e tıklayın. Respring atılıp tekrar Cydia aktif olacaktır.

75e0791c-3e3f-43ce-9a0f-d43b4798326a.jpg

Not: Tweak kurarken açıklamaları dikkatlice kontrol edip 9.3.5'e uyumlu olduğundan emin olun.

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Darısı ios10.3 - 10.3.x sürümlerin başına

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam, herşeyi yaptım. Cydia gözükmüyor.

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İos 9.3.5 ve iPad Mini 1. Cihaz, ios 9.3.5'deydi. Sürüm düşürdüm ios 8.4.1. Ancak tekrar sürüm yükselttim. Jailbreak yok diye. Bu sefer jailbreak olmuyor. İşlem yapılıyor gözüküyor. Ama cydia gözükmüyor.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
İos 9.3.5 ve iPad Mini 1. Cihaz, ios 9.3.5'deydi. Sürüm düşürdüm ios 8.4.1. Ancak tekrar sürüm yükselttim. Jailbreak yok diye. Bu sefer jailbreak olmuyor. İşlem yapılıyor gözüküyor. Ama cydia gözükmüyor.
DFU ile yükleme işlemi yapın tekrar deneyin hocam cachlerden kaynaklıdır.

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tamam hocam, öyle yapayım. Cevabınız için teşekkürler.

canpolaterhan99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 6th
kolay gelsin bende ki ipod 6. seri onlar 64 bit oluyor herhalde sürüm 9.3.5. de benim ne yapmam lazım

sxale

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
hayırlı işler kolay gelsin cydia impactor da benim telefonu tanıması için ne yapmam gerekiyor ?

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba bu Jailbreak aracı ile şu gün iPhone 4s'ime JailBreak yapabilir miyim? Cevap verirseniz sevinirim

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Activator gibi tweak önerebilir misiniz? Bu arada Cydia Enable kuramıyorum Cydia Installer sürüm düşürmemi istiyor fakat 1.1.18 sürümü istiyor. Sürüm düşüre bastığımda 1.1.18 sürümü gözükmüyor. Cydia Enable'ı nasıl kurabilirim acaba?

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
hocam ipa dosyasına ulaşamadım linke tıkladığımda ..

FvZCgLyN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
4S 9.3.5 Jailbreak yaptım. Cihaza Cydia da yüklü LocalAPPstore da yüklü uygulama indirdiğim zaman, Mesela Netflix uygulama 10 veya üstü bir sürüm istiyor. bir çok güncel uygulama bu şekilde hata veriyor ne yapabiliriz?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
4S 9.3.5 Jailbreak yaptım. Cihaza Cydia da yüklü LocalAPPstore da yüklü uygulama indirdiğim zaman, Mesela Netflix uygulama 10 veya üstü bir sürüm istiyor. bir çok güncel uygulama bu şekilde hata veriyor ne yapabiliriz?
Merhaba, Merak ettikleriniz sormak sitedikleriniz konusuna yazarsanız bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba. ben ipade yükledim. cydiaya giriş yapıyorum. gerekli güncelleme yapmak istediğimde pangu7.1-7.1.x kaldırılamıyor veya güncellenemiyor. bu sebepten de hiçbir twik vs yükleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar merhaba. ben ipade yükledim. cydiaya giriş yapıyorum. gerekli güncelleme yapmak istediğimde pangu7.1-7.1.x kaldırılamıyor veya güncellenemiyor. bu sebepten de hiçbir twik vs yükleyemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
DFU modundan sıfır kurulum gerekiyor ve tekrar JB yap

Tips
Tips
Üst Alt