Neler yeni

Phœnix - iOS 9.3.5 Jailbreak (32-bit)

nurimo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
00:30:08 Due to the adjustment of the apple server, the jailbreak feature is temporarily unavailable00:30:08 Elapsed Time: 00:00:00

böyle bir hata alıyorum sebeni nedir acaba?
Ben de 3u toolsda aynı hatayı alıyorum DFU ile sıfırlamama rağmen. Çözümü nedir? Allserver da denedim fakat başaramadım. @efsane Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bozkurtum

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
bu yöntemle olmuyor artık sanırım jailbreak. ios 9.3.5
Mesaj düzenlendi:

ios 9.3.6 için bir konu açtık hemen moderator konuyu kitlemiş oysa bu yöntem artık iş görmüyor cydia impactor işlevini yitirmiş ama sayın modumuz konunun altına bu yöntemi atmış..

Son düzenleme:

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
32 bit cihazlar için bir yolu yomu ipa yüklemenin

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
ipad 3 için pandahelper ile yapabildim.
daha önce de iosninja ile yapıyordum.

burakdgn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Doğru konudamısın yani 9.3.5jb ? :)
Ben cydia programını hallettim bilgisayar aracılığıyla ios sürümüm 9.3.5 fakat hiçbir uygulama yukleyemiyorum panda helper falan hepsi ücretli yapmış uygulamalari cihazım iPad 2

aslanibnasif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
merhaba. bunu defalarca denedim. hep aynı sorun yaşadım. yardım edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba. bunu defalarca denedim. hep aynı sorun yaşadım. yardım edebilir misiniz?
Cydia impactor çalışmıyor konu linkinde bulunan aracı deneyin.

sgpds

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Altserver ile olmuyor pandahelperi ile kurdum cydiayı

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Panda helper ile phoenix i yükleyebildim .

İpad 3 ios 9.3.5

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jerom23

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 3
bende ipad 3 var.hediye geldi.ama icloud hesabı açmama rağmen uygulama indirirken uyumsuz sürüm diyor.Yazılımına bakınca 9.3.5 diyor.Yardımcı olabilecek birisi var mı.

brnykz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhaba arkadaşlar ben ipad mini wifi ye jailbrak yaptım bunu ücretli ücretsiz nasıl yüklicem

empire29

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
3uTools İle Jailbreak yapılabiliyor bugün denedim ve yaptım çok basit arkadaşlar...

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bende ipad 3 var.hediye geldi.ama icloud hesabı açmama rağmen uygulama indirirken uyumsuz sürüm diyor.Yazılımına bakınca 9.3.5 diyor.Yardımcı olabilecek birisi var mı.
Önce pc de 3u tools ile ya da başka cihazda indirin, indirme yeri buluta dönecek, sonra satın alınanlar kısmından indirin.

cemgood

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar selam
bende de ipad 3. nesil var ve 9.3.5 yuklu
jailbreakli degil alet
tek istegim sorunsuz sekilde youtube'a girmek
jailbreak nasil yapilir bakiyorum hep pc lazım diyor ancak macbook pro oldugu icin bulamadim yolunu?
downgrade edersem hangi surume inmem gerekiyor ve nereden downgrade edebilirim macbook pro ile?
bir iki yabanci kaynakta okudum ios 6 surumune indirince ipad ucuyor falan yazmislar dogru mudur? indirebilir miyiz ve indirirsek youtube kullanabilir miyiz?

tesekkurler

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. 9.3.5 de bile düzgün şekilde youtube izleyemezsiniz. ölü laptop diyebilirim. sürekli güncelleyin hatası alıyor. app kapatıyor falan. applenin yaptığı en sapır saçma olay.. çocuk oynasın diye ipad mini vermiştim youtube desteğini kapattı kaldı öylece. küfür yemelerinin başlı başına bir sebebi de budur. öldü yenisini al diye kapitalist düzende olmaları...!

cemgood

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
selamlar. 9.3.5 de bile düzgün şekilde youtube izleyemezsiniz. ölü laptop diyebilirim. sürekli güncelleyin hatası alıyor. app kapatıyor falan. applenin yaptığı en sapır saçma olay.. çocuk oynasın diye ipad mini vermiştim youtube desteğini kapattı kaldı öylece. küfür yemelerinin başlı başına bir sebebi de budur. öldü yenisini al diye kapitalist düzende olmaları...!
aynen ben de cocuk izlesin diye tutuyordum zaten ama app tamamen gitti :/
yani downgrade ederek youtube yukleme sansimiz olmaz mi? ya da downgrade ederek jailbreak uzerinden falan yukleme ihtimali?
yoksa artik cop
sadece safari uzerinden youtube izlenmiyor malesef, zira surekli reklama basiyor ufaklik ve reklam aciliyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İpad mini ve diğer cihazda youtube açılıyor. Uygulamayı silerseniz safariden giriş oluyor.

Çocuk için youtube kids öneririm. Sorunsuz ve hızlı çalışıyor.

İlle de youtube derseniz uyumlu son sürümü indirdikten sonra filza ile youtube versiyon kısmını yükseltin youtubeya bağlanır. Update uyarısı için de flex de youtube no upgrade eklentisi var.

Sürüm düşürmekte çok zor değil aslında, filza ile cihazın versiyonu ios 5 e düşürün. Kapatıp açınca güncelleme bularak ios 7 yüklüyor. İos 7 yapınca ios 9 indirip yüklüyor. İos 6 hızlı olabilir ama uygulama desteği olarak sanırım sadece video izlenip eski oyunlar oynanır. Ayrıca artı olarak untethered cihazınız olur :)

Ben ipad mini 1 ips 9.3.3 de zoom çalışıyor, netflix bile izliyorum.

Son düzenleme:

cemgood

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Nihat bey sizin bu dediklerinizi yapabilseydim ne guzel olurdu :)
biraz daha aciklar misiniz lutfen aptala anlatir gibi
simdi 9.3.5 yuklu ipad'imde. 9.3.6 yapayim mi? ama cok agirlasti dedigim gibi. daha dusuk bi versiyona gecsem hem hizlansa hem de youtube yuklesem olur mu? bu arada youtube kids artik bizimkini kesmiyor. youtube gerekli oyle diyor :)
simdi ben filzayi yuklemeye calisiyorum. yukleyebilirsem tekrar yardim isteyeyim sizden eger beceremezsem.
filza yukleyip ios 5 nasil dusururum kisaca soyler msiniz?
ben hemen filza yuklemeye calisiyorum simdi
tsk

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İlle de youtube uygulaması gerekmiyorsa youtubeyi silin safariden girip kısayol yapın.

———————-

Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt