Neler yeni

Pc için en iyi ücretsiz vpn.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Pc için kullandığınız en iyi ve ücretsiz vpn program önerilerinizi bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Chrome eklenti olarak ZenMate’yi kuruyorsun.üye oluyosun.ücretsiz olarak istediğin zaman kullaniyorsun.Vpn hızı ise cidden cok iyi👍🏻

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
opera tarayıcının kendisinin var bence gayet iyi eklenti filan değil

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Herkesin bilmediği fakat efsane bir vpn söylüyorum. Hazır ol!
''Windscribe'' isimli vpn chrome eklentisine at. Sallamasyon mail ile kayıt olunca 2 gb kota veriyor. Mail aktivasyon yapınca 10 gb veriyordu sanırım. Ay da 1 defa yenileniyor. Temp-mail ile fake mail al. 2-3 tane hesap aç dursun. Ayrıca adblock özelliğide mevcut.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkesin bilmediği fakat efsane bir vpn söylüyorum. Hazır ol!
''Windscribe'' isimli vpn chrome eklentisine at. Sallamasyon mail ile kayıt olunca 2 gb kota veriyor. Mail aktivasyon yapınca 10 gb veriyordu sanırım. Ay da 1 defa yenileniyor. Temp-mail ile fake mail al. 2-3 tane hesap aç dursun. Ayrıca adblock özelliğide mevcut.
Daha önce iyiydi çok yavaşladı son zamanlarda. Okey freedom çok iyi ama free olduğu zaman yakalamak lazım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu VPN kayıt olma sayfalarında hep mi bi' sıkıntı var? Zenmate'de de aynı sorunu yaşıyordu. Bu VPN'de de denemek amaçlı kayıt olamıyorum. Forum tamamlanmıyor yani. Tarayıcı eklentilerindendir deyip, gizli sekmeden denedim, durum aynı. @whofeedisid

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Betternet kullanıyorum şimdilik hiçbir sıkıntı yok,fakat 1 haftalık deneme sürümü sorun tek deneme olması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu VPN kayıt olma sayfalarında hep mi bi' sıkıntı var? Zenmate'de de aynı sorunu yaşıyordu. Bu VPN'de de denemek amaçlı kayıt olamıyorum. Forum tamamlanmıyor yani. Tarayıcı eklentilerindendir deyip, gizli sekmeden denedim, durum aynı. @whofeedisid
Sisteme kayıt olmada sorun yok açtım sana hesap 10gb
veyselfurkan
123456789
Mesaj düzenlendi:

Daha önce iyiydi çok yavaşladı son zamanlarda. Okey freedom çok iyi ama free olduğu zaman yakalamak lazım
Otomatik bağlantı seçtiğimde sıkıntı çıkmıyor ama manuel bağlandığımda aşırı yavaş. Eskiden aşırı iyiydi.

Tips
Tips
Üst Alt