Neler yeni

Paypal ile Tweak Satın Alma

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Alakası yok bence para çekmesi hesapı e posta ile doğruluyorsun benden para çekmedi
Alakası var çünkü benden de 2 dolar çekmişti. Yurt dışı kaynaklı alışverişlerde hesap doğrulaması böyle yapılıyor. Mesela steam her kredi kartı tanımlamamda 2 tl çekiyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar yaklasık 2 yıldır iki paypal hesabımdan da ödeme yapıyorum...ıkısıne de para kartlarım tanımlı...hiç sorun yaşamadım...hatta bir iki defa geri ödeme bile aldım tweakler de sorun çıkınca sonra o ödemeleri yine tweak almak için kullandım.bilmiyorum bende su ana kadar hiç sorun olmadı...

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar yaklasık 2 yıldır iki paypal hesabımdan da ödeme yapıyorum...ıkısıne de para kartlarım tanımlı...hiç sorun yaşamadım...hatta bir iki defa geri ödeme bile aldım tweakler de sorun çıkınca sonra o ödemeleri yine tweak almak için kullandım.bilmiyorum bende su ana kadar hiç sorun olmadı...
Geri ödeme için ne yapmak lazım. NFCWriter aldım işime yaramadı, yeni aldım sayılır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Geri ödeme için ne yapmak lazım. NFCWriter aldım işime yaramadı, yeni aldım sayılır.

yani öyle tweak işime yaramadı begenmedim gibi nedenlerle geri ödeme yaparmı geliştirici bilmiyorum ama....eger tweak sorunlu ise uyumlu degil ise veya çalışmıyor ise geliştiricisi ile iletişime geçip derdinizi anlatın eger kabul ederse yine normal paypal üzerinden size geri ödeme yapıyor normalde...

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

7 gün içinde geri ödeme yapalır diye okudum ama nerde.

Packix reposunda okudum gibi..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dostum tamam bu yolu izledim ve yaptım ama telefondan tweak alacakken mobile onay sms der durur. Normalde home phone olarak yaptım pc den ama telefondan Cydia dan tweak alacağım zaman benden bir de mobile phone sms onayı istiyor bunu nasıl aşacağım?

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dostum tamam bu yolu izledim ve yaptım ama telefondan tweak alacakken mobile onay sms der durur. Normalde home phone olarak yaptım pc den ama telefondan Cydia dan tweak alacağım zaman benden bir de mobile phone sms onayı istiyor bunu nasıl aşacağım?
Bir yerde hata yapıyorsun. Gerekirse tekrardan hesap aç işlemleri tekrarla.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hesabı açarken mobile phone yerine home seçecektin.mobile seçtiğin için senden SMS kodu istiyor...

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
pc den yaparken home phone yerini seçiyorum tamam onaylıyor. Fakat Cydia dan tweak alacağım zaman cep telefon onayı istiyor bu sefer de.. sıkıntı bu
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar olayı çözdüm ama yalnızca repo.packix adlı repodan tweak almaya kalktığım da buradan önce mail onayı daha sonra da cep telefon onayı istiyor güvenlik için, diğer repolar da sorun yok buna bir çözümü olan arkadaşa şimdiden teşekkürlerimi iletirim...

Son düzenleme:

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu anlatım harika tamam ama hesabı pc den açıyorum sıkıntı yok ama cydia dan tweak alacağım zaman mobile telefon onayı istiyor ve alım yapmıyor.. bunu nasıl aşabilirim? yardımcı olacak bir arkadaş varsa sevinirim.. ya da bilgilerimi vereyim benim adıma açarsanız sevinirim. Dün geceden beridir bir türlü halledemedim..

yardımınıza ihtiyacım var

teşekkürler

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selam arkadaşlar ,
Bildiğiniz gibi paypal Türkiye'deki faaliyetlerine son verdi. Bu konu da en çok bizleri zor durumda bıraktı. Çünkü tweak geliştiricileri genelde paypal ı kullanıyorlar ve Cydia üzerinden de ancak paypal ile satın alım yapılabiliyor.

Aşağıda yazacağım adımları denerseniz paypal ile sizde satın alım yapabileceksiniz :)

-Öncelikle adresine gireceksiniz ancak bunu direk tarayıcınızdan yaparsanız TR sayfasına yönlendirilirsiniz. Bunu önlemek için de VPN kulanmanız gerekiyor. Ben pc de Opera tarayıcısının kendi VPN i ile sorunsuz işlemlerimi sağladım.
-Verdiğim adrese VPN ile girdiğinizde sizi ingilizce sayfa karşılayacak. Bu sayfadan sağ üstteki Sig Up butonuna basarak standart kayıt adımlarını takip edeceksiniz.
- Personal Account u seçin.
- Ekli dosyayı görüntüle 2210

-Adres olarak Amerika'da herhangi bir adresi verebilirsiniz. Ancak burada önemli nokta yazdığınız adres ile posta kodunun uyuşması. Bu yüzden google hatiraları açıp oradan direk adresi ve posta kodunu alabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 2213

- Telefon no kısmından "Mobile" yerine "Home" olarak seçin ve rastgele bir numara girin.
Ekli dosyayı görüntüle 2214

- Girdiğiniz mail adresine gelen onaylama linkine tıklayarak hesabınızı onaylayın.
- Sonrasında (ben sanal kart kullandım) kredi kartınızı hesabınıza ekleyerek cydia üzerinden tweak satın alımı yapabilirsiniz.
Hocam kart doğrulama için gönderilen kodu nerde alıyoruz?

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, sorunun çözümünü bilen var mı? Kartım onaylı ama bir türlü para gönderemiyorum.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@hkn ingilisce bilgin varsa bu video arkadaş anlatmış çözümü bir bak istersen

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@hkn ingilisce bilgin varsa bu video arkadaş anlatmış çözümü bir bak istersen

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Müşteri hizmetleriyle görüşüp öyle halletmiş.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@hkn zaten sorun onlar çözüm getire bilir bir konuş müşteri desteği ile çünki bizim halledeceğmiz bir sorun gözükmüyor
Mesaj düzenlendi:

@hkn birde mobil uygulamalardan dene para gönderimini bazen sorun hall oluyor

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ya PayPal hesabımda 0.99$ var diğer PayPal hesabımdan asıl kullandığım PayPal hesabına 2.00$ gönderdim 0.36$ komisyon kesti kalan 1.64$ da PayPal girişince “accept to money “ yazıyor bi türlü hesabıma aktaramıyorum o 1.64$ ı. Bunu hesabıma nasıl aktarabilirim. Tweak satın alacam ya :)
@gokmenecer bu konuda deneyimlisin bi el atıversen benim şu soruna

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Be ne abi biri bana yardim etsin ben ona parasini yollayayim kimde varsa onun paypal hesabindan odeme yapalim bi kac tane tweek alacam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sağ tarafta üç nokta üst üste ona bas açılan sekmede go to bank card tıkla açılan sayfada change ye bas

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bence bunun sebebi MasterCard olmasından kaynaklanıyor Visa kartlarda sorun olmuyor

Tips
Tips
Üst Alt