Neler yeni

Paypal ile Tweak Satın Alma

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam peki vpn kurmam gerekiyor galiba iphone'a demi ? o işi nasıl halletmeliyim ?
Tweak satınalmalarda vpn falan gerekmez kardeş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar paypalda hesapsız ödemede yapabiliyorsunuz bilin istedim 2 hafta önce igameguardian tweakı satın aldım problemsiz mail yerini doğru girin kalan yerleri sallayın kart bilgilerinizi girin satın alın 1 dk sürmez :)

Adere77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar başka yolu yok mu yapabilenler bizim için satın alsa biz onların hesabına para aktarsak

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar başka yolu yok mu yapabilenler bizim için satın alsa biz onların hesabına para aktarsak

arkadaşım sendeki durum benim son paylaştığım fotoğraflar gibi mi ?

Adere77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşım sendeki durum benim son paylaştığım fotoğraflar gibi mi ?
Hayır o aşamaları geçiyorum ama kart bi şekilde sorun çıkartıyor 5 farklı kart denedim bi şekilde bi türlü olmuyor

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
forumun adminleri eminim bir paypal hesabı açma fikrini ciddi ciddi düşünürler. zira bizler satın almakta sıkıntı çekiyoruz. crackli tweak aradığımızda da konu kilitlenmekte. Çareyi sizlerden bekliyoruz adminler !

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Boşuna uğraşmayın. Paypal sistemi değişmiş. Burada sorunsuz kullananların çoğu geçmişte kayıt yapmış. Son zamanda bu mümkün değil bence.

Aydngnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba carbridge satın almak istiyorum ama paypal hesabı açamadım yardımcı olacak biri varmıdır

DUMAN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba carbridge satın almak istiyorum ama paypal hesabı açamadım yardımcı olacak biri varmıdır
sevgili dostum bu konudan bende muzdariptim. hatta baya uğraştım bütün kartlarım paypalda riskli statüsüne alındı en son bilgisayar ile hallettim işimi.
Sana yaptıklarımı aşağıda sıralıyorum.

1- VPN açtım amerika - newyork gösterdim.
2- Yeni bir gmail hesabı aldım. Yine vpn açıkken onunda adres kısmına amerika newyorktan x yerini ekledim.
3- paypal.com/us adresinden yeni bir paypal kullanıcı oluşturdum. ismimide chris vs. salladım.
4- hesabı nasıl onaylayacağını sana soruyor. sabit telefon mu, mobil telefon mu ? sen sabit telefonu seçecek ve newyork alan kodunu girip kalan kısmını sallayacaksın. Yanlış hatırlamıyorsam 212 gibi birşeydi.
5- ödeme adımı yine carbridge reposuna pc ile girdim satın al paypalı seçtim. orada sana başka bir sayfa açılıyor. buradada oluşturduğum yeni mail adresi ile kullanıcı açtım.
6- Bu sayfadan ödeme kısmına yönlendiriliyorsun. Paypal bu arada açık ise zaten direk karşına ödeme ekranı çıkacak.
7- Kredi kartlarım paypalda riskli olduğu için yeni sanal kart oluşturdum. 100 TL limit verdim.
8- oluşturduğum sanal kart numarasını paypala ekledim. şak diye ödendi

9- Çok önemli : Cydia kullanıyorsan orada da yeni oluşturduğun mail adresini tanımla ve ilişkilendir. orada farklı bir mail adresi tanımlıysa zaten kuramazsın.

Ben bu şekilde yapabildim. telefonla uğraşma ben zorlandım o sayfayı aç bunu kapa VPN aç falan filan derken karıştı. herşey. PC ile çok rahat hallettim.
Belki fazla uğraşmış olabilirim. Daha kısa yolu varsa arkadaşlar yeşillendirsin.

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
yakın zamanda ben igame guardian için aynı problemleri yaşadım şuan hatırlamıyorum yaptıklarımı ama çok aşırı kolaydı vpn flan da açmadım sadece google eartdan rast gele abd de bir yer seçtim bilgileri zaten çıkıyor ordan adres zipcode tarzı yazıları copy past yaptım telefona orda yazanı yapıştırdım kredi kartımı kayıtladım onay ekranı falan gelmedi geldiğindede ben geç dedim sorunsuzca kullandım işim bitincede garantiye almak için kredi kartını internet alışverişine kapattım . şuan için bir sorunum yok küçük bir araştırmayla yapabilirsin kolay gelsin

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selam arkadaşlar ,
Bildiğiniz gibi paypal Türkiye'deki faaliyetlerine son verdi. Bu konu da en çok bizleri zor durumda bıraktı. Çünkü tweak geliştiricileri genelde paypal ı kullanıyorlar ve Cydia üzerinden de ancak paypal ile satın alım yapılabiliyor.

Aşağıda yazacağım adımları denerseniz paypal ile sizde satın alım yapabileceksiniz :)

-Öncelikle adresine gireceksiniz ancak bunu direk tarayıcınızdan yaparsanız TR sayfasına yönlendirilirsiniz. Bunu önlemek için de VPN kulanmanız gerekiyor. Ben pc de Opera tarayıcısının kendi VPN i ile sorunsuz işlemlerimi sağladım.
-Verdiğim adrese VPN ile girdiğinizde sizi ingilizce sayfa karşılayacak. Bu sayfadan sağ üstteki Sig Up butonuna basarak standart kayıt adımlarını takip edeceksiniz.
- Personal Account u seçin.
- Ekli dosyayı görüntüle 2210

-Adres olarak Amerika'da herhangi bir adresi verebilirsiniz. Ancak burada önemli nokta yazdığınız adres ile posta kodunun uyuşması. Bu yüzden google hatiraları açıp oradan direk adresi ve posta kodunu alabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 2213

- Telefon no kısmından "Mobile" yerine "Home" olarak seçin ve rastgele bir numara girin.
Ekli dosyayı görüntüle 2214

- Girdiğiniz mail adresine gelen onaylama linkine tıklayarak hesabınızı onaylayın.
- Sonrasında (ben sanal kart kullandım) kredi kartınızı hesabınıza ekleyerek cydia üzerinden tweak satın alımı yapabilirsiniz.
Selam Kardeşim Hesabı Dediğin Gibi Açtım Fakat Kart Ekleme Konusunda Sorun Yaşıyorum Aceba Sebebi Sanal Kart Tanımlamam Olabilirmi?Sanal Kartın Limiti 01 Kuruş Olarak Tanımladım Sağlam Olsun Diye Aceba Bu Yüzdenmi Hata Veriyor Yoksa BaşkanBir Yolmu Var?

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
PayPal değil banka kaynaklı bi sorun kartlarınız yurtdışı kullanımlarına açık mı? Ben Garanti Bankası Sanal Kart üzerinden sorunsuz alışveriş yapıyorum

Ben Sanal Kartı kayıt edecem ama kabul etmiyor garanti benimkide tam nasıl ekliyecem anlatırmısınız

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sevgili dostum bu konudan bende muzdariptim. hatta baya uğraştım bütün kartlarım paypalda riskli statüsüne alındı en son bilgisayar ile hallettim işimi.
Sana yaptıklarımı aşağıda sıralıyorum.

1- VPN açtım amerika - newyork gösterdim.
2- Yeni bir gmail hesabı aldım. Yine vpn açıkken onunda adres kısmına amerika newyorktan x yerini ekledim.
3- paypal.com/us adresinden yeni bir paypal kullanıcı oluşturdum. ismimide chris vs. salladım.
4- hesabı nasıl onaylayacağını sana soruyor. sabit telefon mu, mobil telefon mu ? sen sabit telefonu seçecek ve newyork alan kodunu girip kalan kısmını sallayacaksın. Yanlış hatırlamıyorsam 212 gibi birşeydi.
5- ödeme adımı yine carbridge reposuna pc ile girdim satın al paypalı seçtim. orada sana başka bir sayfa açılıyor. buradada oluşturduğum yeni mail adresi ile kullanıcı açtım.
6- Bu sayfadan ödeme kısmına yönlendiriliyorsun. Paypal bu arada açık ise zaten direk karşına ödeme ekranı çıkacak.
7- Kredi kartlarım paypalda riskli olduğu için yeni sanal kart oluşturdum. 100 TL limit verdim.
8- oluşturduğum sanal kart numarasını paypala ekledim. şak diye ödendi

9- Çok önemli : Cydia kullanıyorsan orada da yeni oluşturduğun mail adresini tanımla ve ilişkilendir. orada farklı bir mail adresi tanımlıysa zaten kuramazsın.

Ben bu şekilde yapabildim. telefonla uğraşma ben zorlandım o sayfayı aç bunu kapa VPN aç falan filan derken karıştı. herşey. PC ile çok rahat hallettim.
Belki fazla uğraşmış olabilirim. Daha kısa yolu varsa arkadaşlar yeşillendirsin.
Teşekkür ederim. Yazdıklarınızı aynen uyguladım. Bir seferde başarılı oldu. Yukarıda yazmayan sadece ödeme sayfasında kart adresi ile paypal hesap adresi aynı yaptım. Ad soyad kısmını gerçek adımı ve soyadımı girdim.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yav Arkadaşlar Biride Beni Aydınlatsa Ne Olurki Diyorumki Ben Paypal Hesabımdan Limenosun Bir Kaç Tweakini Satın Aldım Cihazımda Kulanıyorum Şimdi Ben Yarın Başka Cihaz Alsam Onda Kulanamazmıyım ila bu Cihazdamı Kulanacam?

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sanal İninal kart kullanın

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bu yöntemde hayal oldu galiba kayıt esnasında ilk olarak telefon numarası istiyor.

Theahtapot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar güncel olan bir yöntem var mı acaba paylaşabilir misiniz. İyi forumlar…

Tips
Tips
Üst Alt