Neler yeni

Paypal ile Tweak Satın Alma

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Azerbaycan’ı seçerek tek seferde hallettim.
Sadece Türkiye de kapanmadan önce satın alırken onaylama icin telefona kod geliyordu. Şimdi tek sefer sorgusuz işlem yapıyor ve sakat bir durum. Numara girerken home seçip sallamıştım. Paypal’dan cep no ekledim fakat satın almalarda onaylama msj gelmiyor direk satın alma gerçekleşiyor. Sanki TR hesabında iken msj geliyordu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
En sonunda oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
AudioRecorder ve callbar aldım . Teşekkürler.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@iphone67
Tweak kurulumumdan sonra böyle br güncelleme geldimi?

Cihazda aynı sürüm olmasına rağmen güncelleme gösteriyor.

Son düzenleme:

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir bakayım .

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@iphone67
Tweak kurulumumdan sonra böyle br güncelleme geldimi?

Cihazda aynı sürüm olmasına rağmen gün elleme gösteriyor.

Hayır bana öyle bir güncelleme gelmemiş .

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar,
Defalarca Amerika’dan sanal kartımı tanıyamadığım için Azerbaycan dan tanıtınca oldu bilginize.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar,
Defalarca Amerika’dan sanal kartımı tanıyamadığım için Azerbaycan dan tanıtınca oldu bilginize.
Nasıl oldu?

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynen öyle fake adresten sectim paypal hesabımı alırken Azerbeycan sectim vpn Amerika daha sonra satın alırken vpn kapattım direk satın aldı

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen öyle fake adresten sectim paypal hesabımı alırken Azerbeycan sectim vpn Amerika daha sonra satın alırken vpn kapattım direk satın aldı
Peki hangi kartı kullandınız acaba?

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Olmuyor bir türlü. 50 tane hesap açtım. Paypal mevcut kredi kartlarımı kabul etmiyor. Garanti kredi kartı başvurusu mu yapmak lazım illaki? Vay arkadaş ya?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben sabah callbar ve AudioRecorder ı aldım ama şimdi yine alım yapmıyor anlamıyorum.

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kredi kartını değiştir diyor .

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Garanti sanal kartımla oldu.
Arka arkaya 4 tane tweak satın aldım.

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim sanal kart ininali hemen kabul etti

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar, ben ilk sayfadaki anlatılanlar ile bir hesap açtım. Fakat sadece bir kere kullanabildim. Çünkü hesabıma tekrar girmek istediğimde benden telefon numarasını istiyor ve ben o anki girdiğim numarayı hatırlamıyorum. Bu sorguyu atlatmanın yolu var mıdır?

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar, ben ilk sayfadaki anlatılanlar ile bir hesap açtım. Fakat sadece bir kere kullanabildim. Çünkü hesabıma tekrar girmek istediğimde benden telefon numarasını istiyor ve ben o anki girdiğim numarayı hatırlamıyorum. Bu sorguyu atlatmanın yolu var mıdır?
Muhtemelen her girişte vpn açık olması lazım. Eğer vpn kapalıyken girerseniz sanırım böyle bir problem oluşuyor.
Ben de bir türlü kart bilgisi giremiyorum. Hesabım Almanya. En son garanti sanal banka kartını girdim. Mastercard. Oldu gibi. Kartı onaylamak için hesabınızdan 1,5TL çekeceğiz diye bir yazı çıktı. Tamam dedim. Bir baktım 1,5Euro karşılığı 11,90tl gibi para çekilmiş. Sonra ekstrede görünen 4 basamaklı kodu girdim. Kartı kabul etti. Daha sonra hesaptaki parayı usd yaptım. Euro'yu kaldırdım. Kart limitini 40tl yapmıştım. Muhtemelen limit 5 usd bir satın alma yaparken, usd yerine 5 euro gibi işlem yapmaya çalışıyor. Biraz bekleyip yarın tekrar deneyeceğim. Belki kart henüz tam olarak aktif olmadı. Anlamadım gitti şu işi.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Muhtemelen her girişte vpn açık olması lazım. Eğer vpn kapalıyken girerseniz sanırım böyle bir problem oluşuyor.
Ben de bir türlü kart bilgisi giremiyorum. Hesabım Almanya. En son garanti sanal banka kartını girdim. Mastercard. Oldu gibi. Kartı onaylamak için hesabınızdan 1,5TL çekeceğiz diye bir yazı çıktı. Tamam dedim. Bir baktım 1,5Euro karşılığı 11,90tl gibi para çekilmiş. Sonra ekstrede görünen 4 basamaklı kodu girdim. Kartı kabul etti. Daha sonra hesaptaki parayı usd yaptım. Euro'yu kaldırdım. Kart limitini 40tl yapmıştım. Muhtemelen limit 5 usd bir satın alma yaparken, usd yerine 5 euro gibi işlem yapmaya çalışıyor. Biraz bekleyip yarın tekrar deneyeceğim. Belki kart henüz tam olarak aktif olmadı. Anlamadım gitti şu işi.
Vpn ile denerim, sağol tavsiye için. Hesaptan para çekmesi de paypal ın hesap doğrulaması için gerekli sanırım. O para sonra geri ödeniyor.

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Vpn ile denerim, sağol tavsiye için. Hesaptan para çekmesi de paypal ın hesap doğrulaması için gerekli sanırım. O para sonra geri ödeniyor.
Alakası yok bence para çekmesi hesapı e posta ile doğruluyorsun benden para çekmedi

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Vpn ile burdan fake adres oluşturarak tek seferde yaptım ve hala aynı üyeliği kullanıyorum belki 20 tane tweak aldım.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hesap oluşturmada sorun yok. Sorun paypal kredi kartlarını kabul etmiyor.

Tips
Tips
Üst Alt