Neler yeni

Çözüldü paypal hesabı hk.

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar carbridge uygulamasını satın almak itiyorum ama paypal hesabım olmadığı için açayım dedim internette araştırdım nasıl açılıyor harfiyen yaptım açılıyor ancak 5-10 dk içerisinde kısıta düşüyor velhasıl kısıtı kaldırmak için ya kimlik ve vb belge istiyor ya kredi kartın resmini yada hesap ekstresini istiyor iki kere farklı hesaplardan denedim nafile forumda kullandığını belirten arkadaşlar daha öncemi açtılar yenimi açtılar bilgilendirebilirlerse sevinirim birde kısıtlar ile ilgili nette araştırdım artık bu şekilde doğrulama istediği belirtiliyor eskiden böyle değilmiş ne yapmamız lazım anlamadım

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Ben iki sene önce sahte isim, adres ve telefon numarasıyla açtım hala vpn ile hesaba girebiliyorum. Hesaba girmediği zaman şifre değiştiriyorum yine giriliyor. Adres isim ve numarayı yabancı yapmadıysanız bloke oluyor olabilir.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ben iki hafta önce açtım. Amaerikadan telefon doğrulaması yaptım. gayet güzel kullanıyorum. Textfree ile telefon numarası alıp doğrulama yaparsanız sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyoruım.

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
textfree ile nasıl yaptınız appstoredan turkiye için inmiyor amerika yaptım ülkeyi bu seferde bu hesap daha önce türkiyede kullanılmış diyo

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben iki hafta önce açtım. Amaerikadan telefon doğrulaması yaptım. gayet güzel kullanıyorum. Textfree ile telefon numarası alıp doğrulama yaparsanız sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyoruım.
Textfree ile numara mı alınıyor? O nasıl oluyor, bende dün tel no sordu? not now seçip devam ettim bi numaram olsa iyi olur tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Amerika appstoredan hesap açarsanıx textfree iniyor. ordan numara atanıyor size. onu whatsapp, paypal gibi yerlerde kullanabilirsin. Ayrıca textfree premium tweaki ile reklamlar kalkıyor ve numara sürekli sende kalıyor.
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

textfree ile nasıl yaptınız appstoredan turkiye için inmiyor amerika yaptım ülkeyi bu seferde bu hesap daha önce türkiyede kullanılmış diyo
Textfree ile numara mı alınıyor? O nasıl oluyor, bende dün tel no sordu? not now seçip devam ettim bi numaram olsa iyi olur tabi

pardon arkadaşlar uygulamanın ismini yanlış söylemişim 4 sene önce texfree idi şimdi texfree adından başka uygulama var. Textnow ismi.

Son düzenleme:

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Repoda yok. Siteme backup almıştım. Deb dosyasını indirip. filza ile kurabilirsin.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@aszxc teşekkürler ama bu TextNow iosgods da mevcut. Siz textfree dediniz neyse karıştı herhalde 👍🏾😊

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Amerika appstoredan hesap açarsanıx textfree iniyor. ordan numara atanıyor size. onu whatsapp, paypal gibi yerlerde kullanabilirsin. Ayrıca textfree premium tweaki ile reklamlar kalkıyor ve numara sürekli sende kalıyor.
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

pardon arkadaşlar uygulamanın ismini yanlış söylemişim 4 sene önce texfree idi şimdi texfree adından başka uygulama var. Textnow ismi.

Kardeş aldık diyelim, paypal veya Whatsapp doğrulama kodu atınca, mevcut telefondan sms uygulama içine mi geliyor?

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@aszxc teşekkürler ama bu TextNow iosgods da mevcut. Siz textfree dediniz neyse karıştı herhalde 👍🏾😊
evet hatlar karıştı :)

Kardeş aldık diyelim, paypal veya Whatsapp doğrulama kodu atınca, mevcut telefondan sms uygulama içine mi geliyor?

Hayır uygulamaya geliyor. yen ibir telefon numarası gibi kulalanabilirsin. Tüm amerika ve kanada ile ücretsiz mesajlaşıp, arayabilirsin. Amerikada bir numara almış gibi düşün.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
evet hatlar karıştı :)

Hayır uygulamaya geliyor. yen ibir telefon numarası gibi kulalanabilirsin. Tüm amerika ve kanada ile ücretsiz mesajlaşıp, arayabilirsin. Amerikada bir numara almış gibi düşün.
Mevcut paypal hesabım var, iş garanti olsun diye, aldığım bu numarayı eklesem, sorun olur mu? Bu sabit telefon mu?

Birde premium nasıl oluyor?

Ayrıca telefon no yu nasıl oluşturacağız?

Son düzenleme:

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mevcut paypal hesabım var, iş garanti olsun diye, aldığım bu numarayı eklesem, sorun olur mu? Bu sabit telefon mu?

Birde premium nasıl oluyor?

Ayrıca telefon no yu nasıl oluşturacağız?

PAypal hesabında adres ne verdiysen ordaki alan koduna örneğin newyork ise 212 gir boştaki telleri gösterecek.

Premium yapmak için ise yukarda verdiğim linke tıkla filza ile aç ve yükle ardından respring yap. Premium olacak.

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telwfon aktifleştirmeyi bu doğrultuda başardım şimdi diğer kısıtları kaldırmak kaldı bu konu bilmeyenler için paypal hesabı açılması konusunda diğer arkadaşlara ışık olabilir bu sebeple admin tarafından sabitlenmesi önerimdir

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@aszxc Kardeş adres sayfam bu
CA seçmişim sanırım, mevcut bir no var ama? Sallama sanırım o? + işareti var ekleyebiliriz sanırm, mobil mi home mi olacak? Bana sıralamayı ve CA’ya uygun alan kodunu söyleyebilir misin?
Teşekkürler

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
roda yazan area code doğrudur. 925 olması lazım. Ben mobil seçtim.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
roda yazan area code doğrudur. 925 olması lazım. Ben mobil seçtim.
Kardeş sayende oldu numara bu, paypalda tel mobil mi? Home mi seçecez nasıl anlarız ki?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu numaralara bir çok kişiden biri veya her an başkası sahip olabilir...

Dikkatli olmak gerekir çünkü Paypal SMS yollasa bu numaraya ve numara başkasına geçerse belki o anda Paypal bilgilerimi alabilir...

PayPal e-mail adresi yazarsa gerisi kolay, şifremi unuttum derlerse ve Yeni şifre O tel numarasına gelirse Paypal alışverişi yolu açık olur...

Sonrası Vicdan işi:)

JailbreakTR

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu numaralara bir çok kişiden biri veya her an başkası sahip olabilir...

Dikkatli olmak gerekir çünkü Paypal SMS yollasa bu numaraya ve numara başkasına geçerse belki o anda Paypal bilgilerimi alabilir...

PayPal e-mail adresi yazarsa gerisi kolay, şifremi unuttum derlerse ve Yeni şifre O tel numarasına gelirse Paypal alışverişi yolu açık olur...

Sonrası Vicdan işi:)

JailbreakTR
Zaten abi Paypal tel nu sormazsa yazmamak lazım, bir de sanal karta çok para koymamak lazım, süreli koymak lazım. Teşekkürler, saygılar.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
kardeşim premium yapmazsan hesabını alabilirler bilgin olsun. Numara 15 günde bir yenilenir çünkü. Bendeki numara yıllardır var. premium yap.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kardeşim premium yapmazsan hesabını alabilirler bilgin olsun. Numara 15 günde bir yenilenir çünkü. Bendeki numara yıllardır var. premium yap.
Yaptım kardeş,

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar ikinci doğrulamada fotoğraflı kimlik istiyor sürücü kimliği pasaport gibi nasıl aşabilirim

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Premium olmasına rağmen şimdi doğrulama mı istiyor ne? Reklam çıktı, remove deyince, premium yap diyor.

Birde mail gelmiş

Tips
Tips
Üst Alt