Neler yeni

Tweak PassBy

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak Adı : PassBy

Açıklama : WiFi - Bluetooth bağlandığında şifreyi otomatik girmeyi sağlar.

Repo : BigBoss

Sürüm : 1.8.3

Fiyat : Ücretsiz

Uyumluluk : iOS 9 - 12

Ekran Görüntüleri :

11907

11909

Ayhan123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilinmeyen wifiler için de geçerli mi?

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben bu uygulamayı kullanıyorum ama burada anlatılandan farklı bir amacı var ya da ben yanlış anladım.

Bu uygulama telefonunuza koyduğunuz güvenlik şifresini belirlediğiniz durumlarda devre dışı bırakmaya yarıyor.

Örneğin evdeki wifi ağına bağlandığımda telefon şifresini kaldır ama iş yeri wifi ağına bağlandığımda devrede olsun gibi ya da saat 08:00 ile 17:30 saatleri arasında şifre devrede olsun (işteyken) bu saatlerin dışında şifre sorma gibi...

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben becerip bir türlü ayarlarını yapamadım. Türkçeleştirilmesi gereken bir tweak diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben becerip bir türlü ayarlarını yapamadım. Türkçeleştirilmesi gereken bir tweak diye düşünüyorum.

use auto unlock kısımını kapatın ve ardından güvendiğiniz ağları enable wifi network kısmında seçerseniz. seçtiğiniz ağlarda şifre sormaz.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben bu uygulamayı kullanıyorum ama burada anlatılandan farklı bir amacı var ya da ben yanlış anladım.

Bu uygulama telefonunuza koyduğunuz güvenlik şifresini belirlediğiniz durumlarda devre dışı bırakmaya yarıyor.

Örneğin evdeki wifi ağına bağlandığımda telefon şifresini kaldır ama iş yeri wifi ağına bağlandığımda devrede olsun gibi ya da saat 08:00 ile 17:30 saatleri arasında şifre devrede olsun (işteyken) bu saatlerin dışında şifre sorma gibi...
Tamam hocam yazdığının aynısı benim yazdığım zaten 😁 Devre dışı bırakmıyor ama. Şifreyi kendisi giriyor. Devre dışı bırakma IntelligentPass tweakın da var. O daha güzel aslında ama ücretli.

WiFi bağlayıp oto girmesi için, seçmen gerek bağlandığın WiFi’yi WiFi bölümünden hocam.

Tips
Tips
Üst Alt