Neler yeni

Tweak Palert

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak Adı : Palert
Açıklama :
Palert, uyarılar için benzersiz bir görünüm verir. TVOS uyarıları gibi benzer bir tarzı var.Tweak, bulanıklık miktarı, renk, altlık (geçerli duvar kağıdınız veya aygıtta görüntülenen geçerli ekran), alternatif düğme stili (varsayılan düğmeler beyaz renktedir) ve ayarlanabilir uyarı boyutu gibi birkaç özelleştirme seçeneği sunar. Metnin daha okunabilir olmasını sağlamak için, bunların rengi ve metin kutuları, bulanıklaştırmak için seçtiğiniz renge göre otomatik olarak ayarlanır. Uyarıları yerleşik bir eylem düğmesiyle önizleyebilirsiniz.BioProtect, CleanSheets, Automa, Eclipse ve Noctis ile uyumludur.
Repo :
Uyumluluk : İOS 8-10
Fiyat :
$ 0.99

Ekran Görüntüleri:
palert1.jpgpalert2.jpgpalert3.jpgpalert4.jpgpalert5.jpg

Not:ios 11de kullanmak isteyenler reposundan 0vigilate tweakini kurması gerekiyor

Son düzenleme:

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Safe modda kalanlar "0vigilate" tweakini kurun safe moda atmayi cozecektir.

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende var banada audio recorder2 nin 1.6.93 sürüm lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu kadar adam yaziyor ama 2 begenme begenin heveslenelim yahu😉 😆

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgilendirme :
Bu tweaki kurdum bazen hiç olmadık yerlerde safeModa atıyordu kaldırdım. Örneğin: Cydiadan tweak kurup kaldırırken, Kontrol Merkezinden WiFi-Hücresel açıp kapatırken, Cydiadan tweake uzun basılı tutarken vs vs. Bu tweaki kaldırdıktan sonra hiç safeMod a atmadı. Benimle aynı sorunu yaşayan olursa bu tweaki kaldırmayı denesin

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bilgilendirme :
Bu tweaki kurdum bazen hiç olmadık yerlerde safeModa atıyordu kaldırdım. Örneğin: Cydiadan tweak kurup kaldırırken, Kontrol Merkezinden WiFi-Hücresel açıp kapatırken, Cydiadan tweake uzun basılı tutarken vs vs. Bu tweaki kaldırdıktan sonra hiç safeMod a atmadı. Benimle aynı sorunu yaşayan olursa bu tweaki kaldırmayı denesin
bu tweak ios 10kadar destekliyor @sametsurmeli kardeşimiz ios 11dede çalışiyor yazdığı için konuyu duzenlemişdim.Konu tekrar duzenlenmisdir iyi gunler

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak Adı : Palert
Açıklama :
Palert, uyarılar için benzersiz bir görünüm verir. TVOS uyarıları gibi benzer bir tarzı var.Tweak, bulanıklık miktarı, renk, altlık (geçerli duvar kağıdınız veya aygıtta görüntülenen geçerli ekran), alternatif düğme stili (varsayılan düğmeler beyaz renktedir) ve ayarlanabilir uyarı boyutu gibi birkaç özelleştirme seçeneği sunar. Metnin daha okunabilir olmasını sağlamak için, bunların rengi ve metin kutuları, bulanıklaştırmak için seçtiğiniz renge göre otomatik olarak ayarlanır. Uyarıları yerleşik bir eylem düğmesiyle önizleyebilirsiniz.BioProtect, CleanSheets, Automa, Eclipse ve Noctis ile uyumludur.
Repo :
Uyumluluk : İOS 8-10
Fiyat :
$ 0.99

Ekran Görüntüleri:
Ekli dosyayı görüntüle 6940Ekli dosyayı görüntüle 6942Ekli dosyayı görüntüle 6943Ekli dosyayı görüntüle 6944Ekli dosyayı görüntüle 6945

Not:ios 11de kullanmak isteyenler reposundan 0vigilate tweakini kurması gerekiyor
Ah ah paypal gözün çıksın, yapamadık bi türlü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeryuce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar auxilium reposuna bağlanmıyor 0vigilate nin bulunduğu başka bir repo varmı bildiğiniz?

Tips
Tips
Üst Alt