Neler yeni

oyunların fps ini arttıran tweak, gametools

Evrenowsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba genelde pubg için kullanabileceğim oyunların fps sini arttıran tweak vb bildiğiniz varsa paylaşır mısınız ? anywhere kullanıyorum ama mesela hazırlıkta ya da bekleme alanında filan güzel sonuçlar veriyor ama oyun başladıktan 2-3 dakika sonra telefonda ciddi takılmalar oluyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.1.2

Mehmet_Oktay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba genelde pubg için kullanabileceğim oyunların fps sini arttıran tweak vb bildiğiniz varsa paylaşır mısınız ? anywhere kullanıyorum ama mesela hazırlıkta ya da bekleme alanında filan güzel sonuçlar veriyor ama oyun başladıktan 2-3 dakika sonra telefonda ciddi takılmalar oluyor yardımcı olursanız çok sevinirim
Anywhere hangi repodan yükledin. Bir de tam olarak ne işine yarıyor pugb da söyler misin.

Evrenowsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Anywhere hangi repodan yükledin. Bir de tam olarak ne işine yarıyor pugb da söyler misin.
bigboss un reposundan yükledim mesela telefon pubg de dengeli ve orta ayarlarda oynamaya izin veriyor sen bu uygulama ile kare hızını ve grafik kalitesi sınırını kaldırıyosun istersen Google'da anywhere tweak yazıp küçük bir araştırma ile daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin

Ridvan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben bulamıyorum
Mesaj düzenlendi:

usta yardımcı olur musun rica etsem bulamadım ya

Son düzenleme:

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefon ısındığı için yavaşlatıyor telefon kendini otamatik ona yapabileceğin birşey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evrenowsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dostum cydia ya girip isimli rekoyu ekle daha sonra cydia arama kısmına anywhere yaz orda çıkacak uygulamayı indirdikten sonra google uzerinden nasil kullanıldığına bak anahtar kelimen anywhere tweak olsun
Mesaj düzenlendi:

ben bulamıyorum
Mesaj düzenlendi:

usta yardımcı olur musun rica etsem bulamadım ya

Tips
Tips
Üst Alt