Neler yeni

operatör sürümü düşürme

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar operatör sürümünü düşürmek istiyorum cihazım 6s ios sürüm 13
2g,3g,lte seçmeli bir süümü tekrar yüklemek istiyorum bunu nasıl yaparım cihazımda jb yok yüklemeyi düşnmüyorum
forumun birinde şöyle bEkran Alıntısı.JPGi sistem anlatılmış denememe rağmen olmuyor cmd sorun oluşuyor 2.JPG
sürüm operatör düşürmeyi nasıl yaparım yardımcı olabilirmisiniz

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunu okuduğunuz konunun son sayfasında çalışmadığından bahsediyorlar. Eski sürümlerde geçerliymiş.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama kodu yanlış yazıyorsunuz, aynen resimdeki gibi " " işaretleri içinde yazmalısınız, siz öyle yazmadığınız için komut istemi hata veriyor. Şöyle yazmalısınızi "C:\Program Files\iTunes\iTunes.exe" /setPrefInt carrier-testing 1

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
3utools ile ipcc dosyasından sürüm düşürebilirsiniz. Yüklemek isteğiniz sürümün ipcc dosyasını bulun

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3utools ile ipcc dosyasından sürüm düşürebilirsiniz. Yüklemek isteğiniz sürümün ipcc dosyasını bulun
Dosya mevcut elimde, detaylıca anlatır mısınız size zahmet
Mesaj düzenlendi:

işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama kodu yanlış yazıyorsunuz, aynen resimdeki gibi " " işaretleri içinde yazmalısınız, siz öyle yazmadığınız için komut istemi hata veriyor. Şöyle yazmalısınızi "C:\Program Files\iTunes\iTunes.exe" /setPrefInt carrier-testing 1
“” işaretlerini koymadan işaretlerin içindeki kısmı yazıyordum işaretlerle beraber komutu komple mi yazmalıyım anlayamadım ki

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet, benim yazdığımı kopyalayıp yapıştırarak deneyebilirsin.

"C:\Program Files\iTunes\iTunes.exe" /setPrefInt carrier-testing 1

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet, benim yazdığımı kopyalayıp yapıştırarak deneyebilirsin.

"C:\Program Files\iTunes\iTunes.exe" /setPrefInt carrier-testing 1
Teşekkürler ederim deneyeceğim diğer arkadaşın önerdiği sistemi de demeyeceğim ikimizde teşekkürler 😊
Mesaj düzenlendi:

3utools programını kurun önce sonra araç çubuğu sekmesine tıkla, aşağıda ipcc yükle kısmını görürsün
Teşekkürler 😊

Tips
Tips
Üst Alt