Neler yeni

Tweak OnlineNotify

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
IOS 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 ile uyumludur.

Arkadaşlarınızın WhatsApp'ta çevrimiçi olmasını beklemekten bıktınız mı?
Seçtiğiniz WhatsApp arkadaşlarınızı izlemek için bir Tweak var; çevrimiçi / çevrimdışı durumu hakkında WhatsApp'ın dışından ve içinden bildirimde bulunmanızı sağlar. Kişilerinizden herhangi biri sohbetinize yazmaya başladığında da size bildirecektir.

Özellikler
• Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim alın. (Yalnızca OnlineNotify kayıtlı kullanıcılar tablosunda seçtiğiniz kişiler için çalışır)
• Kişilerinizden herhangi biri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim alın. ('Seçilenler için yazmayı' seçeneği etkinleştirmediyseniz tüm kişileriniz üzerinde çalışır)
• Bir kişinin gönderdiği iletileri okuduğunda bildirim alın.
• Sık Kullanılanlar Listesi ve Grup Bilgileri Sayfası: Kişilerin durumlarını son kişileri ile değiştirin ve çevrimiçi kişilerin yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Sohbet listesindeki çevrimiçi kullanıcıların yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Dışarıda Bildirimlerin çalışabilmesi için WhatsApp'ın internete bağlı olması ve arka planda çalışması gerekir; diğer bir deyişle, bildirim dışı bildirimleri etkinleştirirseniz, uygulama arka planda olsa bile WhatsApp'da 'Çevrimiçi' olarak gösterilir.
• Zaten bildiğiniz gibi, iPhone kilitlendiğinde wifi kapanır ve WhatsApp bağlantısını keser ve bildirimlerin dışında kalır. Bunu önlemek için, Dışarıda Bildirimler etkinleştirildiğinde, OnlineNotify kilitli olduğunda cihazınızın WiFi'yi kapatmasını önleyecektir.
• Dışarıdaki bildirimler pil tüketiminizi biraz arttırır.
• Son görüşünüzü Watusi veya herhangi bir değişiklikle saklıyorsanız, OnlineNotify işe yaramaz.

Talimatlar
• OnlineNotify ayarları WhatsApp ayarlar sayfası içindedir
• OnlineNotify sekonundaki cihazlarınızın Ayarlar Uygulamasına giderek, diğer WhatsApp sürümlerinde OnlineNotify'ı çalıştırabilirsiniz.

Not: OnlineNotify belirli saatlerde uyku moduna geçiyor, bu sorunun çözümü daha gelmedi. Bigboss üzerinden satın alım yapılmadığından aşağıdaki repodan ekleyebilirsiniz.

Add repo :
Ücret : 1,99$

2014201520162017

Son düzenleme:

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
App admin ios 11 desteği varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
App admin ios 11 desteği varmı

Merhaba,
Bu sorunun yeri burası değil. Tweak yardım-soru kısmına konu açarak sorularınızı iletebilirsiniz.
Ayrıca forumda aratarak da bu konuda sorulmuş daha önceki soruları görebilirsiniz.

Sorunuzun cevabı ise; hayır henüz güncellenmedi. Güncellendiğinde forumumuzda konusu açılacaktır.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
online notify kurup 11.1.2 de kullanan iPhone X kullanıcısı var mı ? Kurdum sorunsuz yükledi. Ancak içi boş ne genel ayarlarda ne de whatsapp içinde ayar göremedim.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
telin ayarlarında girmek istedgimde hata veriyor
kayıtlı olmayan birisi yazmak isterse bildirim geliyor mu acaba ?

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Calismaz calismasi icin applist in guncellenmesi gerekiyor maalesef ios 11 destegi yok applist in bilginiz olsun

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben lisanslı almıştım. Google hesabımı tanımlayınca yüklendi. Yani program çalışıyor arkadaşlar. Ancak iPhone X uyumlu değil. Çünkü bildirimler çentiğin olduğu yere geliyor. Çözüm üretecektir diye düşünüyorum.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Cihaz i7 bende calismiyor ayarlarda applist guncel olmadigi icin onlinenotify ayarlarida gorunmuyor

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam şu bölümü bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam şu bölümü bulamadım yardımcı olursan sevinirim
Whatsapta ayarlar kısmında onlinenotify sekmesinin altında tracking list butonu aç üstte + tuşuna basıp seçmek istediğin kullanıcıyı seç done de sonra geri ekrana gelip tracking list kısmının altındaki contact Logs kısmında log dosyaları tutmaya başlayacaktır ordan takip edebilirsin

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hem whatsapp hem de onlinenotify içinde bir sey görünmüyor, cihaz i7
Applist rocketbootstrap appsync substitute gibi sistem dosyaları kurulu mu telefonun da ihtiyaç olabilir, tweak çalışıyor çünkü bi sikinti yok bende

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Applist rocketbootstrap appsync substitute gibi sistem dosyaları kurulu mu telefonun da ihtiyaç olabilir, tweak çalışıyor çünkü bi sikinti yok bende
Applist rocketbootstrap kurulua da appsync substitute bulamadim nereden kurabilirim?

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia da kurulu olanlar kısmında görünmüyorsa coolstarin reposunda substitute direk otomatik geliyor jb yapınca , appsync ise cydia.angelxwind.net/ reposunda
İki tane var hovam Appsync unified mi yoksa appsync for ios 4.0 mi?

Tips
Tips
Üst Alt