Neler yeni

odysseyn1x - Odysseyra1n Aracı

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
bios ayarlarında secureboot varsa disable yapın. launch csm varsa disable yapıp deneyebilirsiniz.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Link düzeltildi. Şahsen odysseyra1n kullanmanızı tavsiye ederim :)

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
2.11 sürümünü ekledim, onu deneyin bir de. Size 2.10 sürümü atılmış.

caner1995

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
acaba birinin bana salağa anlatır gibi anlatma şansı var mı lakin daha öncr jailbreak yaptıysanız yapmadıysanız kısmından sonra baya karıştı kafam korkuyorum ki telefon elimde kalacak rica etsem ilgilenecek birileri var mı acaba
Mesaj düzenlendi:

Yapamadım lütfen biri yardım etsin

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
acaba birinin bana salağa anlatır gibi anlatma şansı var mı lakin daha öncr jailbreak yaptıysanız yapmadıysanız kısmından sonra baya karıştı kafam korkuyorum ki telefon elimde kalacak rica etsem ilgilenecek birileri var mı acaba
Mesaj düzenlendi:

Yapamadım lütfen biri yardım etsin
Telaşlanmanıza gerek yok Odysseyn1x bölümüne tıklayın jb işlemini yapın.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Taurine beklemek mi mantikli bununla jb yapmak mi?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Taurine beklemek mi mantikli bununla jb yapmak mi?
Bulunduğunuz sürümde kalın hatta mümkünse düşürün bununla jb yapabilirsiniz odysseyra1n kullanın taurine çıkınca direkt geçersiniz shsh kayıtlarınızı alın

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bulunduğunuz sürümde kalın hatta mümkünse düşürün bununla jb yapabilirsiniz odysseyra1n kullanın taurine çıkınca direkt geçersiniz shsh kayıtlarınızı alın
14.5 e temiz kurulum yaptim. Shsh kayitlarim var 14.6 ya kadar. Acikcasi 14.5 den surum dusurmek istemiyorum illa ki buna da jb cikar acelesi yok beklerim.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
14.5 e temiz kurulum yaptim. Shsh kayitlarim var 14.6 ya kadar. Acikcasi 14.5 den surum dusurmek istemiyorum illa ki buna da jb cikar acelesi yok beklerim.
14.4.2'de açık olduğu söyleniyor, pc problemim yok telefonum çok sık kapanmıyor diyorsanız odysseyra1n kullanabilirsiniz taurine ile bir farkı olmaz

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
14.4.2'de açık olduğu söyleniyor, pc problemim yok telefonum çok sık kapanmıyor diyorsanız odysseyra1n kullanabilirsiniz taurine ile bir farkı olmaz
Telefonun uptime i 20 gunden fazla oluyor, chimerada tekte jb yaptigim icin dev imzasiyla sikinti yasamiyordum neyse bir kac hafta bekleyelim stable releaseler ciksin bakalim taurine kullaniriz. Yardimin icin tesekkurler

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dayanamadim bu arac ile jb yaptim iphone 6s surum 14.5 suanlik tek sikintim surekli kullandigim tweak Avertas ios 14 de calismiyormus :(
2021_05_04_14_06_IMG_0032.PNG

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
telefonun şarjı bitti tel kapandı açtığımda checkra1n simgesi kaybolmuştı tekrardan usb den yüklemeye çalışınca "Right before this is real bug setup)" yazıyor ardından da "checking if device is ready" yazıp tekrar başa dönüp sürekli aynı şey tekrar ediyor. çözümü var mı?
telefon:6s
sürüm: 14.4.2

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@CanerK saka yapmiyorum tam tamina 65 gundur cihaz acik dun hastaydim telefonu kalkip da sarja takamadim yatakta kullana kullana sarjini bitirdim. Bu aracin hic bir sikintisini da gormedim yag gibi akiyor masallah.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@CanerK saka yapmiyorum tam tamina 65 gundur cihaz acik dun hastaydim telefonu kalkip da sarja takamadim yatakta kullana kullana sarjini bitirdim. Bu aracin hic bir sikintisini da gormedim yag gibi akiyor masallah.
Güle güle kullanın. Konu güncellendi. Daha uzun ve stabil jailbreak için ayriyetten güncel yazılım, güncel uygulama, güncel odysseyn1x ve Sileo'daki araçları, tweakleri güncel kullanmanızı öneririm. İyi forumlar.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güle güle kullanın. Konu güncellendi. Daha uzun ve stabil jailbreak için ayriyetten güncel yazılım, güncel uygulama, güncel odysseyn1x ve Sileo'daki araçları, tweakleri güncel kullanmanızı öneririm. İyi forumlar.
ios 14.5 deyim de memnun degilim arama yaparken yakinlik sensoru ios 12 de ki gibi hassas degil boyle kulagima sokma derecesinde telefonu yakinlastiriyorum ekranin kapanmasi icin. Sarj suresi de tatmin etmedi pek. Bakalim 6s e son sorumu cikarttiklarinda gecicez artik

Tips
Tips
Üst Alt