Neler yeni

Not şifresinu unuttum

batuhankab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhabalar, eskiden şifrelediğim not defterindeki bir notun şifresini unuttum ve touch id okuyucumda bozuk bu sebeple hiçbir şekilde notu açmayı başaramadım şifreyi sıfırladığımda ise sadece yeni şifreleyeceğim notlarda işlev görüyor apple destek ile iletişim kurdum ama notlardaki şifre cihazla ilgili sunucumuza iletilmiyor bu sebeple yardımcı olamıyoruz dendi bunun bir yolu yok mu jailbreak yapmadım hiç notlarıma erişebilir miyim bu yol ile yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Cihaz
İphone 7
Sürüm
15.6

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İcloud kısmında notlar mevcut o kısım açıksa icloud a gönderilmiş olmuyormu anlamadım.

Şifreyi kapatarak Pc den icloud dan bakmayı dene ya da başka bir telefondan iclouda giriş yaparak indirmeyi dene.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

batuhankab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İcloud kısmında notlar mevcut o kısım açıksa icloud a gönderilmiş olmuyormu anlamadım.

Şifreyimakldrarqk Pc den icloud dan bakmayı dene ya da başka bir telefondan iclouda giriş yaparak indirmeyi dene.

Bilgisayardan baktığımda da olmuyor şifre istiyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Notlar parolanızı unuttuğunuzda parolanızı sıfırlama
Ayarlar uygulamasında Notlar'a dokunun. ...
Değiştirmek istediğiniz Notlar hesabını seçin, ardından Parolayı Sıfırla'ya dokunun.
Apple Kimliği parolanızı girin, ardından Tamam'a dokunun.
Parolayı Sıfırla'ya tekrar dokunun.
Yeni parolanızı ve parola ipucunu girin.

Böyle yazıyor.

batuhankab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Notlar parolanızı unuttuğunuzda parolanızı sıfırlama
Ayarlar uygulamasında Notlar'a dokunun. ...
Değiştirmek istediğiniz Notlar hesabını seçin, ardından Parolayı Sıfırla'ya dokunun.
Apple Kimliği parolanızı girin, ardından Tamam'a dokunun.
Parolayı Sıfırla'ya tekrar dokunun.
Yeni parolanızı ve parola ipucunu girin.

Böyle yazıyor.

Hocam konuyu ilk açtığımdaki yazdığım yazıda bunu da belirttim not şifresi sıfırlanıyor evet şifreyi de değiştirebiliyosun ama ben bugün bi nota A şifresi koyup yarın şifreyi sıfırlayıp B ile değiştirdiğim zaman bu sadece yeni şifrelediğin notta geçerli oluyor daha sonra ilk şifrelediğin notu açmak istediğinde tekrardan A şifresini istiyor yeni koyduğum B şifresini istemiyor

Tips
Tips
Üst Alt