Neler yeni

Nonceset Uygulaması Açılmıyor

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar.

bu linkteki nonce seti cydia impactor ile telefono yükleyip uygulamayı açtığımda telefon kendiliğinden yeniden başlatılıyor.
bu linkteki nonce set uygulamasını açtığımda ise telefon uygulamadan atıyor.
ne yapmam gerek?
İphone 6
ios 11.3.1

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne yapıcaksın ki nonceset ile? Downgrade olmaz, upgrade yi itunes ile yapabilirsin dfu modunda. Aynı sürümde kalmak istiyorsan ayarlardan tüm içerikleri sıfırlama yap.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
--- 11.3.1 sürümünde çalışmaz boşuna deneme

--- exploit den kaynaklı sürekli restart etmesi.. maalesef olana kadar denemen lazım

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
17:30'dan beri deniyorum hala yeniden başlatıyor. :D

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefon açıldıktan itibaren exploitlerin çalışması için 5 dakika beklemen gerekiyor, o yüzden sürekli restart alıyorsun :)
Sen çok harika bir detaysın :)
Mesaj düzenlendi:

Telefon açıldıktan itibaren exploitlerin çalışması için 5 dakika beklemen gerekiyor, o yüzden sürekli restart alıyorsun :)
Var mı başka böyle gizli bilgiler?

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tüm uygulamaları kapatıp Restart yap 5-10 dakika bekle uygulamayı aç uygulamadan atarsa tekrar deneme hemen biraz daha bekle uygulamayı yeniden aç restart olursa işlemleri tekrar tekrar dene nonce ayarlanınca vakit kaybetmeden futurestore işlemini yap çünkü bekleyince bir süre sonra tekrar restart yapıyor kendisi

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tüm uygulamaları kapatıp Restart yap 5-10 dakika bekle uygulamayı aç uygulamadan atarsa tekrar deneme hemen biraz daha bekle uygulamayı yeniden aç restart olursa işlemleri tekrar tekrar dene nonce ayarlanınca vakit kaybetmeden futurestore işlemini yap çünkü bekleyince bir süre sonra tekrar restart yapıyor kendisi
Teşekkür ederim. Şu sohbet odasındaki güncellenmiş versiyonu elinizde varsa atar mısınız?

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hiç bir şey yapmadım. Kendiliğinden açıldı bu sefer.
Konu çözüldü.

Eflatun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hiç bir şey yapmadım. Kendiliğinden açıldı bu sefer.
Konu çözüldü.
Bu reddit de belirtilen respring işlemlerini yapmadınız yani. Direk impactor ile atıp bekledikten sonra mı Noncereboot1131 uygulaması çalıştı?

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu reddit de belirtilen respring işlemlerini yapmadınız yani. Direk impactor ile atıp bekledikten sonra mı Noncereboot1131 uygulaması çalıştı?
Aynen, hiçbir şey yapmadım. Kendiliğinden çalıştı. Electra uygulamasıyla nonce değiştirmek daha kolay ama

Tips
Tips
Üst Alt