Neler yeni

Çözüldü Ngxplay (Tweak) Jailbreak Yardım

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Hemen deniyorum arkadaşlar
Mesaj düzenlendi:

Maalesef arkadaşlar çalışmadı..

Son düzenleme:

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
B
Sırf bu tweak için jailbreak yaptım ve en sıkı takipçisiyim. Henüz güncellenmedi bende dört gözle bu tweaki bekliyorum
una benzer bi Tweak geliştirildi CarPlay için bi ay önce isterseniz adına bakayım neydi diye
Mesaj düzenlendi:

Buna benzet Tweak geliştirildi isteyen arkaşlar için adını söyleyebilirim

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
B

una benzer bi Tweak geliştirildi CarPlay için bi ay önce isterseniz adına bakayım neydi diye
Mesaj düzenlendi:

Buna benzet Tweak geliştirildi isteyen arkaşlar için adını söyleyebilirim
Nedir ismi hocam repo ile birlikte verir misin ?

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nedir ismi hocam repo ile birlikte verir misin ?
Hocam hiç kullanmadım ama *** reposunda bi Tweak yayınlandı sanırım aynı işlevi görüyor
repo adresi:
Tweak adı: vehiclenotifier pro
Mesaj düzenlendi:

Hocam hiç kullanmadım ama *** reposunda bi Tweak yayınlandı sanırım aynı işlevi görüyor
repo adresi:
Sanırım repo paylaşmak yasal boşluklu yazıyorum * * * * * *

Moderatör tarafından düzenlendi:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
repo adresi:
Mesaj düzenlendi:

Sanırım repo paylaşmak yasal boşluklu yazıyorum * * * * * *
Ben yasaklı repoyu biliyorum bi bakayım hocam teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Respingte kalıyor. Zaten CarPlay’le alakalı bişey değil bu

Son düzenleme:

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba jailbreak olmadan cydiada bulunan NGXPLAY uygulamasını telefona yukleyebilirmiyim?
İphone 6 11.0.3 surum
Benim iOS 11.3 yukledim ngxplayi fakat çalışmıyor ücretli tweakmo gold satın aldım ordan yukledim istersen ücret verme sana göndereyim tweakmo yıl ordan yükle bi dene olursa bana msj at

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NGXPlay uygulaması hakkında
Arkadaşlar NGXPlay uygulaması ne ise yarar : Bu uygulama sayesinde telefondaki görüntü ve uygulamaları youtube yandex safari vs gibi uygulamaları carplaya aktarır...
NGXPlay uygulamasi suan icin. jailbreak yapılmamış ve ios u 11.1.2 Ve üstü iOS lar da kullanilamaz... bunu kullanmanız icin ios 11.1.2 nin alt surumleri olmalı ve bu sürümlerin üzerinde jailbreak olmalidir...! Ben 11.1.2 ye jailbreaksiz iphone NGXPlay yukledim ve 11.1.2 jailbreak li iPhone da yukledim uygulama acilsada carplaya aktarım gerçekleşmiyor..!

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Carbridge i kurdum, mükemmel.
Ngxplay üzerine kurdu onu kaldırdı,eline de sağlık diyeyim.
Ngxplay de sıkıntı yaşadığım ne varsa; ekran odaklanma,donma,klavye gibi problemler çözülmüş.
Birde üstüne üstlük videograbber kullanırken aracın kumanda tuşlarından geri ileri yapabiliyorum.
Carbridge tek kelime ile mükemmel.

Ios 10.3.3 5s de durum bu başka iOS ve donanımlardan uyumluluğu belirtirseniz artık telefonu değiştirmeyi düşüneyim hafiften.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Carbridge i kurdum, mükemmel.
Ngxplay üzerine kurdu onu kaldırdı,eline de sağlık diyeyim.
Ngxplay de sıkıntı yaşadığım ne varsa; ekran odaklanma,donma,klavye gibi problemler çözülmüş.
Birde üstüne üstlük videograbber kullanırken aracın kumanda tuşlarından geri ileri yapabiliyorum.
Carbridge tek kelime ile mükemmel.

Ios 10.3.3 5s de durum bu başka iOS ve donanımlardan uyumluluğu belirtirseniz artık telefonu değiştirmeyi düşüneyim hafiften.
Keşke iOS 11 için güncellense de bizde kullansak. Her iki tweakte olur yeter ki güncellensin

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Arkadaşlar leftyfl1p bugün iOS 11 için carbridge tweakini yayınlayacağını 5$ fiyatı olacağını söyledi. Redditten falan takip edin gelişme yakalayan buradan bilgi versin

TayfunRAras

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu NDX benim olmazsa olmazlarımdan. B8 kasa highline passat aracım var onun media sistemine 12000 tl para verdim ama şu 5 mblik dosya kadar işlevi yok. Bu sebeple araçta sürekli eski telefonum 6 plus takılı...

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Bu NDX benim olmazsa olmazlarımdan. B8 kasa highline passat aracım var onun media sistemine 12000 tl para verdim ama şu 5 mblik dosya kadar işlevi yok. Bu sebeple araçta sürekli eski telefonum 6 plus takılı...
Ngxplayden umudu kestim açıkçası. Carbridge güncellenecek çok az kaldı bence her an gelebilir

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kesinlikle
candy crush oyununun Türkiyedeki şeker fabrikalarının tümünden misli misli değeri olması gibi birşey bu
tabi satılmadan önce

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
6ACEA68F-2F8A-44F6-95EC-09F39167F2B2.pngArkadaşlar carbridge iOS 11 için güncellenmiş ama nerden nasıl satın alacağım hakkında bilgim yok. Bilenler araştırabilir mi acaba

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Teşekkürler..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Carbridge iOS 11 için güncellendi, çalışıyor ve millet satın alıyor. Bende parayı gönderdim 2 gündür cevap veren olmadı. Acaba ben mi beceremedim. Takip edenler veya satın alanlar muhakkak vardır. Bilgisi olan var mı ?

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Bizim de yüklememiz icin ne gerekiyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ben tweaki satın aldım ve kurdum gayet güzel sorunsuz çalışıyor. forum yetkililerine dosyaları attım. repoya eklenecek bekleyin ;)

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bizim de yüklememiz icin ne gerekiyor ?

ben tweaki satın aldım ve kurdum gayet güzel sorunsuz çalışıyor. forum yetkililerine dosyaları attım. repoya eklenecek bekleyin ;)
Var olun efendim minnettarız size

Tips
Tips
Üst Alt