Neler yeni

Çözüldü Ngxplay (Tweak) Jailbreak Yardım

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
keşke VIDEO uygulamasını da ekleyebilseydik.
önereceğiniz video uygulaması var mı ?
VLC çok hoşuma gitmedi,Netflix de DRM engeli var

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
keşke VIDEO uygulamasını da ekleyebilseydik.
önereceğiniz video uygulaması var mı ?
VLC çok hoşuma gitmedi,Netflix de DRM engeli var
Carbriege satın almanı şiddetle öneririm

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Carbriege satın almanı şiddetle öneririm
Carbridge dokunmatik ekranlar için. Benim araba joystik kontrollü. Bu ngxplay cihazdan ses +/- tuşları ile görüntü ekrana gelebiliyor.
Carbridge demosunu kullanmıştım.
Yoksa direk alırdım.
Portal diye bir özellik var o da hoşuma gitmedi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Video konusunda hangi uygulamayı tavsiye edersiniz ?

eu1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ngxplay kullanıyorum araç ekranından YouTube veya başka program açınca telefon ekranı siyah ekran oluyor ve ekran dokunmatik olmadığından programlara müdahale edemiyorum. Bu sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulan oldu mu ?

bedir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sa arkadaşlar ben NGXPlay kurdum ekrana tüm uygulamalar geldi ama YouTube açınca araba ekranı kararıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Carbriege nerde satın alabilirim

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Ngxplay kullanıyorum araç ekranından YouTube veya başka program açınca telefon ekranı siyah ekran oluyor ve ekran dokunmatik olmadığından programlara müdahale edemiyorum. Bu sıkıntıyı yaşayıp çözüm bulan oldu mu ?
NGXPlay son sürüm de ses açma kapama tuşları ile kullanılabiliyor.

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende NGXplay indirdim. iOS 11.2.1 iphone 5S için. Fakat araç ekranında küçük gösteriyor aynı tlf ekranını oraya yansıtıyor. Uygulama içinde app diye bişey yok, direkt attach screen dediğimde ekrana yansıtıyor, detach screen dediğimde de tekrar kapanıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim acaba?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende NGXplay indirdim. iOS 11.2.1 iphone 5S için. Fakat araç ekranında küçük gösteriyor aynı tlf ekranını oraya yansıtıyor. Uygulama içinde app diye bişey yok, direkt attach screen dediğimde ekrana yansıtıyor, detach screen dediğimde de tekrar kapanıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim acaba?
CarBridge kullanın daha çok özellik sunacaktır.

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
CarBridge kullanın daha çok özellik sunacaktır.
Baktım ona ama ücretli uygulamaymış. Bu NGXplay i yatay kullanmak için ayrıca bir apk mı kullanmak lazım acaba tam ekran olması için. Normal telefonu HDMİ olarak TV'ye bağladığım gibi görüntü oluyor tek sıkıntısı yatay döndürme olmuyor. Bir de o app listesinde hiç bir uygulama gözükmüyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Baktım ona ama ücretli uygulamaymış. Bu NGXplay i yatay kullanmak için ayrıca bir apk mı kullanmak lazım acaba tam ekran olması için. Normal telefonu HDMİ olarak TV'ye bağladığım gibi görüntü oluyor tek sıkıntısı yatay döndürme olmuyor. Bir de o app listesinde hiç bir uygulama gözükmüyor.
Tweakı kullanan varsa o daha iyi yardımcı olabilir.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
ngxplay arabalarda bulunan carplay için.
tv de carplay uygulaması var mı bilmiyorum.

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tamamdır bu sornu çzödüm fakat app seçiminde hiçbir uygulama gözükmüyor bende. Kullanlarda da aynı mı? aattach dediğim zaman yansıma başlıyor. Detech dediğim zamanda kaptıyor. Ekrana app seçimi olmuyor ama..

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
ios 13 jb için bekliyoruz

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
ios 13 deneyen oldu mu ?
sadece yansıtma çalışıyor diyorlar

mcerdem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
servis full link ozellıgını acmak ıcın ucret ıstıyor.Ngx ıse carplay menusunde olmayan programları ıphoneda calıstırmaya yarıyor youtube vb.programları carplay menusune eklıyor.
Merhaba, telefonumu JB yapıp Cydia ve sonrasında NGXPLAY yükledim ancak telefonu araca bağladığımda yine Carplay açılıyor, NGXPLAY açılması için ne yapmam gerekiyor ?

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, telefonumu JB yapıp Cydia ve sonrasında NGXPLAY yükledim ancak telefonu araca bağladığımda yine Carplay açılıyor, NGXPLAY açılması için ne yapmam gerekiyor ?
[/QUOTE]
Phone 5s telefonumda (araçta kullanıyorum) iOS 12.4.8 yüklü jb yaptım(uncover 5,0.3) fakat ngxplay ile randımanlı olarak CarPlay çalışmıyor ( iptv, YouTube, tv plus vb) ekran Mercedes comand olduğu için carbridge de işime yaramıyor ( dokunmaltik değil) , ngxplay i nasıl çalıştırırım veya nereden güncelleyebilirim. Yardım lütfen.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende car bridge tweakı var , ayarlarda carbridge içerisinden istediğim uygulamaları aktif ediyorum hepsi bu. Ayriyeten uygulamayı açma gibi birşey yok bende. Muhtemel o da aynıdır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

otostar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweakı kullanan varsa o daha iyi yardımcı olabilir.

mercedes W213 araç kullanıcısıyım. jailbrekli 5s 12.4.8 sürümlü cihaz kullanmaktayım. aracımın ekranına telefonun yansımasını yapabiliyorum. fakat telefonu yatay çevirdiğimde aracın ekranını tam olarak kaplamıyor. yani tam ekran moduna geçmiyor. konuyla ilgili olarak desteğinizi rica ediyorum. ilgi ve alakanız şimdidien teşekkür ederim.

Brk11

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5

mercedes W213 araç kullanıcısıyım. jailbrekli 5s 12.4.8 sürümlü cihaz kullanmaktayım. aracımın ekranına telefonun yansımasını yapabiliyorum. fakat telefonu yatay çevirdiğimde aracın ekranını tam olarak kaplamıyor. yani tam ekran moduna geçmiyor. konuyla ilgili olarak desteğinizi rica ediyorum. ilgi ve alakanız şimdidien teşekkür ederim.
Aynı problemi bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım

Tips
Tips
Üst Alt