Neler yeni

Çözüldü nfcwriter tweak

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bu tweaki satın aldım fakat nasıl çalısıyor bu.videosunu falan izledim ama bende aynı seyler olmadı..bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba??

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
detaylı olarak repo da altta açıklaması var nfc li kartları ve tag lari okuyor, yazılabilir olanları formatlayabiliyor telefonda saklayabiliyor, ayrıca emüle edebiliyor, hangi türdeki ya da standartlardaki nfc ya da rfid ler le çalıştığını da yazmış. iki iphone kullanarak de server clinte modun da çalıştığını söylüyor ama o is biraz karışık.

su an biraz sorunlu çalışıyor arada donuyor, birkaç güncelleme alınca daha iyi olur sanırım.

başka kullananlar da tecrübelerini yazdıkça daha verimli kullanmanın yolları açığa çıkar.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
detaylı olarak repo da altta açıklaması var nfc li kartları ve tag lari okuyor, yazılabilir olanları formatlayabiliyor telefonda saklayabiliyor, ayrıca emüle edebiliyor, hangi türdeki ya da standartlardaki nfc ya da rfid ler le çalıştığını da yazmış. iki iphone kullanarak de server clinte modun da çalıştığını söylüyor ama o is biraz karışık.

su an biraz sorunlu çalışıyor arada donuyor, birkaç güncelleme alınca daha iyi olur sanırım.

başka kullananlar da tecrübelerini yazdıkça daha verimli kullanmanın yolları açığa çıkar.
Kardeşim su nfc işini biraz açarmısın nfcli kart derken ne demek istedin acaba

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kardeşim su nfc işini biraz açarmısın nfcli kart derken ne demek istedin acaba
Otobüs kartları kredi kartları gibi kartlarda nfc teknolojisi kullanılıyorsa eğer kullanabilirsiniz.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Otobüs kartları kredi kartları gibi kartlarda nfc teknolojisi kullanılıyorsa eğer kullanabilirsiniz.
Kardeşim benim para kartlarını okumadı hem Akbank hem garanti ikisini de okumadı.açıklamasında visa MasterCard falan diye yazmış ama olmadı farklı bir ayarı mı var bunun satında aldık....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kardeşim benim para kartlarını okumadı hem Akbank hem garanti ikisini de okumadı.açıklamasında visa MasterCard falan diye yazmış ama olmadı farklı bir ayarı mı var bunun satında aldık....
Kartların temassız ödeme özelliği var mı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hıııı.hiç bir bilgim yok.hiç denemedim.sanırım yok ☹☹☹☹
Üzerinde görebilirsiniz temassız ödeme yazar.
14B8EBC4-1EA3-4CC8-AF07-CB43992CB64F.png

Buradaki trink yazıyor temassız ödeme özelliği var Yani

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben istanbul karta fastpay ile para yüklemek için bu tweaki satın aldım, kartı oludu ama, fastpay ile entegre edemedim. Yapan olursa bekleriz. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben istanbul karta fastpay ile para yüklemek için bu tweaki satın aldım, kartı oludu ama, fastpay ile entegre edemedim. Yapan olursa bekleriz. Saygılar.

ben istanbulkarta fastpay ile yüklemeyi direk üzerindeki numara ile yapabiliyorum siz neden öyle yapmnıyorsunuz numaraları mı silik

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben istanbulkarta fastpay ile yüklemeyi direk üzerindeki numara ile yapabiliyorum siz neden öyle yapmnıyorsunuz numaraları mı silik
Kardeş androidle denediniz mi hiç?
Anında yüklüyor, bakiye gösteriyor, kart no girmek gerekmiyor, 2. Aşama, biletmatiklere dokundurmak gerekmiyor.
Amaç Androidlerin Nfc özelliğini IOS’a eklemek. Yoksa diğer türlü ben yüklüyorum zaten.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Nfcwriteri bende satın alıcam ama kart ekleye bilen varmı çalışıyormu Türkiye’de kartla ödeme yapa bilecez mi? Boşuna almıyalım.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Nfcwriteri bende satın alıcam ama kart ekleye bilen varmı çalışıyormu Türkiye’de kartla ödeme yapa bilecez mi? Boşuna almıyalım.
@odiyy in dediğine göre stabilizasyon sorunları varmış ama çalışıyor diyor tabi onu yazmasının üzerinden belki birçok güncelleme almıştır fakat ne amaçlarla kullanılabildiğini hala anlamış değilim yoksa bende almayı düşünüyordum.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Kredim kartlarını ekledim ancak daha denemedim deneme yapıp bilgilendirme geçecem foruma... @Se7Touch

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynen birinci öncelik kredi kartı ve akbiller bunlarda iş görüyorsa kesinlikle satın almaya değer.
Maalesef akbil olmuyor

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Geliştiricinin yani neresine küfür etsem az. Tüm çabalara rağmen olmadı bom boş bir tweak. Kart tanımlayamıycaksak ne anlamı var. Kendi videolu anlatımındada öyle eften püften kart pasaport tanıtıyor kullanamadıktan sonra tanıtsan ne olur.

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s ve altında çalışmıyor ve SE de
Normalde çalışması gerekiyor(6s ve SE) ancak iOS 12 de çalışmıyor ve geliştiriciye 200 defa twitterdan söylememe rağmen takmıyor .
Ve ayrıca ieet kartlarına da NFC var diye biliyorum NFC’si olan başka telefonda okutmuştum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Millet elias iletişim ve iade konusunda biraz sıkıntılı bastırıp paranızı alın birdaha da bulaşmayın bu tweake Apple Pay i bekliyelim uslu uslu :)

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Millet elias iletişim ve iade konusunda biraz sıkıntılı bastırıp paranızı alın birdaha da bulaşmayın bu tweake Apple Pay i bekliyelim uslu uslu :)
Hocam 6s ve SE de NFC kullanmanın jbsiz bir yolu yok diye.biliyorum.Ve seçebileceğimiz başka developer da yok üzücü olan kısım bu özelliği kullanmak istiyoruz ama kullanamıyoruz.
Bildiğim kadarıyla 7 ve üstünde Apple izin veriyor ios 12 de NFC özelliğine (app Store uygulamalarına )

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aslında deneyebilirim bende 8+ var bi uyg indireyim bakalım.

Tips
Tips
Üst Alt