Neler yeni

Tweak netKillUIbeta

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tweak sayesinde ortak bağlanılan wifi ağında diğer kullanıcıların internet bağlantısını kapatmaya yarar.Şuan beta sürümü.Birkaç kez denedim tweak kısmen çalışıyor.
repo :

266F76AB-3F55-41B3-951D-A90076928ED1.png

Son düzenleme:

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repo adresini tam yazar mısın dostum rica etsem

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tweak bende sıkıntısız çalıştı laptopun internetini bile kesti

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
10.3.1 çalıştıramadım hocam atıyor.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
şurda anlattığı şeyi açıklayıp yazarmısınız hocam?
Telefonunda tweak ve Filza kurulu olmalı. Filzadan /Applications/netkillUI.app/ klasörüne gidiyorsun. NetkillUI bulup siliyorsun. NetkillUI_ dosyasının adını NetKillUI olarak değiştiriyorsun. Telefonu baştan başlatıp tekrar jb yapıyorsun. Bu şekilde olduğunu yazmış @Keremers

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 11.3.1 çalıştıramadım nasıl olacak kablosuz ağları nasıl keserim bağlantılarını ss çekip atarmısınız

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Telefonunda tweak ve Filza kurulu olmalı. Filzadan /Applications/netkillUI.app/ klasörüne gidiyorsun. NetkillUI bulup siliyorsun. NetkillUI_ dosyasının adını NetKillUI olarak değiştiriyorsun. Telefonu baştan başlatıp tekrar jb yapıyorsun. Bu şekilde olduğunu yazmış @Keremers
Yöntem işe yarıyor, ios 10.3.1 de çalışıyor.

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yukarıda arkadaşın yazdığını uygulayın çalışıyor arkadaşlar (10.3.3)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
HocAm ağa sadece bir tane cihaz bağlı ama burda 2 tane görünüyor diğeri ne olabilir kendi cihazım mı acaba

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam bende netkilluo__ dosyasi bulunmuyor

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sadece ethernet ile bağlı olanları görüyor sanırım wifi lazım

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
şirkete bağlı olanların hepsi patates başarılı

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tam aradığım tweak androidde buna benzer bir uygulama vardı rootlu cihazlarla yapılıyordu sadece şimdi iosta görmek beni çok mutlu etti

sadece ethernet ile bağlı olanları görüyor sanırım wifi lazım
Benim modemimde ethernet ile bağlı olan yok . Wifi ile bağlı olanlarında hepsini durduruyor .

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tam aradığım tweak androidde buna benzer bir uygulama vardı rootlu cihazlarla yapılıyordu sadece şimdi iosta görmek beni çok mutlu etti

Benim modemimde ethernet ile bağlı olan yok . Wifi ile bağlı olanlarında hepsini durduruyor .
enteresan, bende 5 ethernetli cihaz var pos cihazı pcler dahil 6 tane wifi ile bağlı olan var ama wifilerin hiçbirisi yok ethernetliler duruyor, beta olduğu içindir o zaman düzeltirler

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
enteresan, bende 5 ethernetli cihaz var pos cihazı pcler dahil 6 tane wifi ile bağlı olan var ama wifilerin hiçbirisi yok ethernetliler duruyor, beta olduğu içindir o zaman düzeltirler
Bende de öyle yeniliyorum hiç biri görünmüyor silip tekrar yüklüyorum görünüyor 2-3 tane ağ sonra tekrar gidiyor hepsi neyse bekleyeceğiz artık teşekkür ederim .

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam bağlanan kişeleri felan görebiliyorum ama kill all dedikten sonra çalışsada hiçbir işe yaramıyor çalışmıykr yani bende eksik birşey yapmış felan olabilirmiyim bu arada iphone 8 plus 11.3.1

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 çalışıyormu?

Tips
Tips
Üst Alt